Sunday Night Cream /
Celý playlist
VIP

Salma Hayek rozpohybovala své vnady: Fanoušci byli jako u vytržení

Avatar photo Michaela Dočkalová
31. 07. 2023

Brzy oslaví 57. narozeniny, ale její věk by tipoval jenom málokdo. Že má dokonalou postavu však Salma Hayek moc dobře ví, proto se neváhala na sociálních sítích ukázat jen v titěrných plavkách. Na zveřejněném videu cvičí v bazénu a fanoušci byli z jejích pohybujících se vnad u vytržení.

James Cameron prodává dům obklopený džunglí: Za inspiraci k Avatarovi dáte 33 milionů dolarů

Michaela Dočkalová / 27. 07. 2023

Video vyvolalo velké pozdvižení

Představitelka slavné Fridy zveřejnila jen před několika málo dny video a to jako poděkování svým příznivcům za jejich neustálou lásku a podporu. „Nemůžu tomu uvěřit, 25 milionů sledujících! Děkuji, děkuji mnohokrát každému z vás,“ napsala pod zveřejněné video. Vodní cvičení v bikinách sdílela hlavně proto, že jí také lidé nejvíce lajkují a komentují fotografie, na nichž se zvěčňuje polonahá. Nezapomněla také zmínit, že nic nesnáší tak jako cvičení, ale když jde o tanec ve vodě, pak je to jiná. Ten prý zbožňuje. A když se přitom pohupuje její bujné poprsí, zbožňují ji i fanoušci. Video má bezmála 2,5 lajků. 

Na požádání ráda udílí rady

Není však úplně pravda, že Salma Hayek vůbec necvičí. Jen těžko by měla takovou postavu, kdyby tvrdě nedřela každý den. Už několikrát se svěřila s tím, že často běhá na běžeckém páse nebo venku a také samozřejmě posiluje, ale každé své cvičení ráda zakončuje právě tancem, svou nejoblíbenější aktivitou. Její fanynky po ní už několikrát chtěly vědět, jak se stravuje. Salma pro ně vždycky měla jednoduchou odpověď: „Nerada držím diety, protože v téhle disciplíně nejsem dobrá.“ Dbá ale na to, aby měla vyváženou stravu plnou výživných jídel, která ale zároveň krmí i její duši. Proto si klidně dopřeje zmrzlinu, když má zrovna chuť. Mimo to také ráda pije džus a miluje ho natolik, že si založila i vlastní firmu Cooler Cleanse, vyrábějící zdravé džusy. „Po džusové očistě jsem motivována jíst mnohem zdravěji a tolik se neřídím emocemi,“ říká.

Nic na sobě nepodceňuje

V neposlední řadě si také ráda užívá i masáž svalů. Trvalo jí ale dlouho, než našla masérku, která by jí 100% vyhovovala. Nakonec našla takovou, která žije v Japonsku, ale jednou za čas přicestuje do Londýna. A to je ta pravá chvíle, kdy ji požádá o masáž aktivující její krevní oběh. Tak prý má svaly neustále zdravé a pevné. Nevynechává však ani obličej, lymfatická masáž prý dělá s obličejovými vrásky hotové zázraky. To je ostatně na Salmě vidět. Přestože jí údajně přes sociální sítě neustále přicházejí nová a nová pozvání na rande, všichni muži mají smůlu. Salma Hayek od roku 2006 není k mání. Tehdy se začala vídat s Françoisem-Henrim Pinaultem, francouzským podnikatelem, jedním z nejbohatších lidí světa. V září 2007 se jim narodila dcera Valentina Paloma, dva roky nato se vzali.

Salma a François-Henri na akci v roce 2015

Bez výstřihu ani ránu! Salma Hayek své přednosti ráda ukazuje. Kdo další to má stejně?

Andrea Machajdíková / 25. 11. 2022

Tyhle hvězdy nestárnou: Jaký recept na věčné mládí má Salma Hayek nebo Paul Rudd

Andrea Machajdíková / 07. 07. 2023

Zdroj: pagesix.com, womenshealthmag.com, people.com
Foto: magicinfoto / Shutterstock.com, Jaguar PS / Shutterstock.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM