Expres Drive /
Celý playlist
VIP

Rozvod se nekoná: Will Smith a Jada Pinkett jsou zase jako hrdličky a zůstanou spolu navždy

Avatar photo Michaela Dočkalová
04. 12. 2023

Napálili Will Smith a Jada Pinkett své fanoušky? Před pár týdny vypustili do světa informaci, že už spolu 7 let nežijí a všechny nechali myslet si, že v tom případě už se nemilují a společné mají už jenom své děti. Teď to ale vypadá, že svou lásku vzkřísili. A to během několika týdnů.

Hvězdný zpěvák se v dokumentu ukázal ve zcela novém světle: Robbie Williams umí být křehký a citlivý

Michaela Dočkalová / 27. 11. 2023

Rádi budí rozruch

Ještě v říjnu světová média psala o tom, že společné lože už nesdílejí dlouhých 7 let. Přitom loni na předávání Oscarů Will vlepil facku moderátorovi celého večera kvůli tomu, že jeho ženu Jadu Pinkett urazil dle něj neomluvitelným způsobem. Možná je ale všechno jinak, než jak to vypadá. Zatímco média mluví o jejich dlouhém odloučení, Will a Jada se nesmírně baví.

Pět měsíců čekání: Will Smith sklízí kritiku za směšně pozdní omluvu

Iva Růžičková / 04. 08. 2022

Odloučení s velkým návratem?

V říjnu herec na svém instagramovém profilu sdílel jakési prohlášení, které se týkalo jejich údajného odloučení. Nic moc toho ale neřekl. „Něco pro vás mám. Můj názor je…,“ prohlásil Will, ale dál kromě kýchnutí vůbec nic nenásledovalo. Přitom všichni fanoušci netrpělivě očekávali, co jejich oblíbený herec a idol řekne. Jeho žena v polovině října odtajnila, že s manželem žijí odděleně. Do té doby celý svět žil v domnění, že mají neotřesitelný vztah. Po několika dnech ale úplně obrátila a uvedla, že s manželem intenzivně pracují na tom, aby se zase dali dohromady. „Chci Willa milovat takového, jaký je,“ prohlásila při jednom z rozhovorů.

Will Smith má s Jadou Pinkett syna Jadena a dceru Willow, z předchozího manželství má herec syna Treye (vlevo)

Milenec, o kterém všichni věděli

Jenže Will mlčel. Místo toho, aby na manželčina slova nějak reagoval, nechal je bez odezvy. To fanoušky ještě víc znepokojilo. Ke všemu, když média opět připomněla, že Will s Jadou mají otevřené manželství. Nebo alespoň ještě před pár lety měli. Dokonce se psalo o tom, že zpěvák August Alsin měl s Willovou manželkou milostný poměr a Will o tom všem věděl. O pár let později čelil Will opět velkému ponížení. Milenec jeho ženy podepsal lukrativní smlouvu na knihu, v níž měl zveřejnit veškeré detaily milostného vztahu s Jadou Pinkett. August Alsin prý dokonce bydlel ve společném domě manželů, zatímco Will dlouhé měsíce natáčel.

Na veřejnosti vždycky oba září

Dokud je smrt nerozdělí

Dne 28. listopadu letošního roku bylo zase všechno jinak. Jada v Drew Barrymore Show potvrdila to, v co všichni jejich fanoušci doufali: „Zůstáváme spolu navždy.“ Také před nedávnem prozradila, že zvažovala žádost o rozvod, ale nakonec se rozhodla ji nepodat. „Slíbila jsem, že nikdy nenajdu žádný důvod k tomu, abychom se rozvedli.“ Odmítla porušit manželský slib, který si společně dali 31. prosince 1997. V dobrém i ve zlém, ve zdraví i v nemoci, v bohatství i chudobě, dokud nás smrt nerozdělí. Sám oscarový herec prozradil, že jejich vztah byl vždycky velmi bouřlivý, ale krásný zároveň. Po celý zbytek života prý bude svou manželku milovat a podporovat. „Už neříkáme, že jsme manželé. Mluvíme o sobě jako o životních partnerech,“ řekl Will Smith médiím. Žádný rozvod ani definitivní odloučení se tak nekoná. Ale občas je nutné vyvolat rozruch, aby se fanoušci nenudili. 

Hudební kariéra ustoupila herectví, i když za své hity sbíral ceny: Will Smith slaví pětapadesáté narozeniny

Pavel Kučera / 25. 09. 2023

Nemístný žert na synův účet: Will Smith to schytal od fanoušků i rodiny

Michaela Dočkalová / 14. 07. 2023

Facka, pěstní souboj i nejslavnější selfie: Momenty oscarové ceremonie, které nevymažeme z paměti

Carlito Brigante / 12. 03. 2023

Zdroje: news.com.au, eonline.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM