Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Mark Wahlberg kvůli rolím tloustne i hubne: Slavný herec kritizuje v Hollywoodu rozšířené užívání léku na cukrovku

Avatar photo Michaela Dočkalová
18. 05. 2023

Víte, jak zaručeně rychle zhubnout? Světoznámé celebrity to ví, jen se bojí přiznat, co za tím vězí. Říká se mu Ozempic a je to lék, který se používá k léčbě cukrovky 2. typu. Mark Wahlberg je ovšem jedním z těch, kdo užívání tohoto medikamentu odsoudili, a apeluje i na všechny celebrity, u nichž je zřejmé, že ho užívají, ale nechtějí to přiznat, aby s tím raději přestali.

Taylor Swift je opět single: Místo svatby přišel rozchod

Michaela Dočkalová / 09. 05. 2023

Jíst zdravě a cvičit, nebo si píchat do žil Ozempic?

Mark Wahlberg se totiž netají tím, že se snaží jíst zdravě a střídmě a hodně cvičí. Tak se udržuje v kondici a pořád vypadá skvěle. Samozřejmě ale ví, že by žádnou dietu vůbec držet nemusel, když existuje onen zázračný lék, jenž tlumí hlad. Ten ostatně užívaly například herečka Julia Fox nebo Khloe Kardashian, ačkoliv ani jedna z nich, stejně jako další známé tváře, to veřejně nikdy nepřiznaly. Své zkušenosti s užíváním léku má i herečka Rosie O’Donnell. „Ať si každý dělá, co chce. Ale já vždycky povzbuzuji lidi k tomu, aby správně jedli a cvičili,“ nechal se slyšet Wahlberg exkluzivně pro bulvární internetový deník Page Six. Přestože oblíbený herec lék aplikující se pomocí jehly nepovažuje za správnou cestu k hubnutí, k celebritám, kterého ho pravděpodobně užívají, se prý raději vyjadřovat nebude, protože mu do nich nic není.

Herec cvičí i několikrát denně

Umí rychle hubnout i přibírat

Některé osobnosti, které v minulosti lék užívaly, tvrdí, že se dá snadno poznat, kdo ho rovněž užívá. Člověk užívající Ozempic hubne až příliš rychle, tempem, které je dlouhodobě neudržitelné. Právě Wahlberg je ovšem živou ukázkou toho, že když člověk chce, může měnit své tělesné proporce podle svých potřeb jako mávnutím kouzelného proutku. V minulosti kvůli několika hereckým rolím musel přibrat nebo naopak výrazně zhubnout. Když hrál například vysloužilého boxera ve filmu Otec Stu, pil olivový olej, jedl tucet vajec, dvě misky rýže, velký steak, dvě velké brambory a 12 plátků slaniny denně. Byla to pro něj ta nejzdravější cesta, jak rychle nabrat. Za měsíc a půl přibral 14 kilogramů a zvládl to i bez řetězců rychlého občerstvení. V roce 2020 zase do krimi filmu Spravedlnost podle Spensera musel naopak zhubnout. V té době jedl jenom zeleninu a pil vývary. Každý den shodil téměř kilo. A když si jen potřebuje udržovat formu, jí především bílkoviny a cvičí hned několikrát denně. S prvním tréninkem začíná už za svítání.

Jak hubly a přibíraly další hollywoodské hvězdy? Čtěte zde

Wahlberg musel do role bývalého boxera ve filmu Otec Stu přibrat 14 kilogramů

Vedlejší účinky nikoho nezajímají?

Ne každý je ale jako Mark Wahlberg a proč si to hubnutí neulehčit nějakým preparátem. Ozempic zároveň vyjde možná i levněji než osobní trenér. Jenže z obyčejného léku na cukrovku se stal už natolik kontroverzní lék, že je v Hollywoodu téměř zakázaným slovem. Ale krása si nevybírá a kde kdo je pro ni schopný udělat úplně vše, i zničit si své vlastní zdraví, neboť, asi jako každý lék, má i Ozempic spoustu vedlejších účinků. Některé studie údajně poukazují i na to, že by mohl být karcinogenní.

Krásná elfka si užívá bohatou kariéru i manželský život: Cate Blanchet ale umí pořádně šokovat

Michaela Dočkalová / 14. 05. 2023

Bývalý manžel Pamely Anderson se snažil prodat dům dlouhých sedm let: Prodělal dva miliony dolarů

Michaela Dočkalová / 12. 05. 2023

Zdroj: pagesix.com, cheatsheet.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM