Expres Drive /
Celý playlist
VIP

Taylor Swift je opět single: Místo svatby přišel rozchod

Avatar photo Michaela Dočkalová
09. 05. 2023

Po loňských zásnubách všichni očekávali svatbu, místo ní přišel rozchod. Taylor Swift oznámila, že s hvězdou seriálu Rozhovory s přáteli už netvoří pár. Co bylo důvodem k rozchodu?

Taylor Swift a Joe Alwyn spolu tvořili pár dlouhých šest let, počátkem letošního roku ale vzal jejich vztah za své. Důvod rozchodu byl podle zdroje časopisu People prostý. Jejich povahy byly příliš rozdílné. „Už dříve mezi sebou měli drsné hádky, ale vždycky se to nějak vyřešilo,“ prohlásil velmi blízký přítel páru. Jejich okolí prý mělo za to, že teď si možná na chvíli dají pauzu a pak se k sobě zase vrátí. Nakonec ale nejspíš oba došli k názoru, že se k sobě absolutně nehodí.

Manžel alkoholik, ona abstinentka: Vlastní značkou alkoholu se Jennifer Lopez připravila o tisíce fanoušků

Michaela Dočkalová / 07. 05. 2023

Neunesl veřejný život

Dohromady se dali někdy během roku 2016, pravděpodobně na Met Gala, ale několik měsíců vztah tajili. „Měli toho hodně společného a postupně se do sebe zamilovávali,“ uvedl zdroj. Podle všeho je spojovala vášeň pro umění a kreativitu. Tehdy se zpěvačka na veřejnosti příliš často neukazovala, protože pracovala na svém studiovém albu Reputation. Po jeho dokončení ale svět zasáhla pandemie. To pro ni ovšem nebylo až tak špatné. Mohla se alespoň soustředit jen na svou novou lásku. Na druhou stranu, Joe Alwyn do té doby neměl možnost poznat zpěvaččin život takový, jaký skutečně je. Seznámil se s ní v době, kdy intenzivně pracovala na novém albu a pak v pandemické izolaci, kdy nikdo nikam nechodil.

Svou lásku chtěli pro sebe

Ale ani po skončení pandemie se spolu na veřejnosti příliš často neukazovali. Svou lásku si chtěli nechat pro sebe. Jejich fanoušci už ale očekávali, že oznámí zásnuby. K tomu ale tehdy ještě nedošlo. Dočkali se až v polovině minulého roku. Pár tajil zásnuby několik měsíců a sama Taylor Swift, aby se neprozradila, nosila zásnubní prstýnek pouze doma. Jejich láska byla tou dobou na vrcholu. Alwyn se dokonce podílel i některých zpěvaččiných písních. Pod pseudonymem William Bowery jich napsal nebo produkoval hned 10. 

Pár se rozešel po 6 letech vztahu

Jednu píseň věnovala své bývalé lásce

V posledních měsících na společenské akce chodila Taylor Swift sama. Dáno to bylo i tím, že Joe Alwyn, ač se živí jako herec, je velmi stydlivý a nemá rád světla reflektorů. To se neslučovalo s tím, že je jeho partnerka jedna z nejsledovanějších a nejfotografovanějších osob na světě. Při koronavirové pandemii se kvůli partnerce příliš přemáhat nemusel, ale jakmile pominula, musel si její slávu „užívat“ společně s ní, což mu nebylo zrovna dvakrát příjemné. Dle jejich známých a rodin se ale rozešli v dobrém a zůstávají i nadále přáteli. Taylor Swift ani nemá čas truchlit nebo se jejich rozchodem zaobírat. Aktuálně se soustředí na své další velké turné The Eras Tour. Od března vystupuje po celé Severní Americe a čas na cestách bude trávit až do srpna. Přesto se rozhodla na svůj rozchod zavzpomínat i na koncertních pódiích. Údajně vyměnila skladbu Invisible String, která vypráví o dvou spřízněných duších, za píseň The 1. V ní se zpěvačka naopak soustředí na ztracenou lásku a na vzpomínky, jaké to kdysi mezi nimi bylo.

Zpěvačka je aktuálně na turné po Severní Americe

Kráska hodlá přitvrdit: Ana de Armas umí prodat své vnady i akční vlohy

Carlito Brigante / 05. 05. 2023

Katie Holmes chrání dceru: Novináři s ní nesmí mluvit, s otcem Tomem Cruisem se neviděli 10 let

Michaela Dočkalová / 01. 05. 2023

Zdroj: people.com
Zdroj fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM