Expres Drive /
Celý playlist
VIP

Bývalý manžel Pamely Anderson se snažil prodat dům dlouhých sedm let: Prodělal dva miliony dolarů

Avatar photo Michaela Dočkalová
12. 05. 2023

Zatímco Pamela Anderson v dokumentu Pamela: Příběh lásky odtajnila, že nemá příliš peněz nazbyt a není tak bohatá, jak by si mohl kde kdo myslet, její bývalá velká láska Tommy Lee, s níž má syny Brandona a Dylana, se v penězích nejspíš topí. Své luxusní sídlo s japonskou tematikou prodal za 3,6 milionu dolarů. Původně si myslel na daleko vyšší částku. 

Rocker skupiny Mötley Crüe a někdejší manžel jedné z nejvíc sexy žen světa a hvězdy Pobřežní hlídky Tommy Lee dům prodal se ztrátou více než dva milionů dolarů. Nic jiného, než prodat dům pod stanovenou cenou, mu ale nezbývalo. Zbavit se nemovitost se snažil posledních sedm let (v roce 2016 ji chtěl prodat za téměř 6 milionů dolarů), ale v posledních měsících se rozhodl ji prodat stůj, co stůj, proto musel jít s cenou dolů.

Věk je jen číslo: Psát dějiny sportu ve věku sportovních důchodců zvládl boxerský fenomén, tenisová rekordmanka i český hokejový superman

Carlito Brigante / 09. 05. 2023

Nahrávací studio, vinárna i lázně

Hudebník si dům ve městě Calabasas nedaleko Los Angeles pořídil v roce 2007 za 5,85 milionu dolarů. Rozkládá se na 929 metrech čtverečních a najdete v něm 6 ložnic a 8 koupelen. Tommy si svůj dům také vybavil velkým profesionálním nahrávacím studiem. Právě odtud je také vidět na dvojité centrální nádvoří, které je po celý den zalité slunečním světlem. Jeho součástí jsou také vysoké stromy a jezírko rybami.

V dolní části domu je taktéž bar, vedlejší kuchyň a promítací místnost. O úroveň výše se nachází hned několik obývacích pokojů, jídelna a hlavní kuchyně s řeckou vlajkou v okně, která odkazuje na hudebníkovo rodiště, jež se nachází v Athénách. Hlavní část domu směřuje ke dvorku, kde je umístěna terasa s bazénem a lázně. Nechybí ani vinárna nebo knihovna. Dům rovněž skýtá překrásný výhled na město.

Noví majitelé chtějí dům rekonstruovat

Dosud není jasné, kdo si dům koupil. Realitní agent Emil Hartoonian, jenž měl prodej domu na starosti, ovšem uvedl, že nový vlastník má v úmyslu plně využít potenciál domu a udělat z něj dokonalé dílo moderní doby. Tudíž lze předpokládat, že ho celý přetvoří k obrazu svému. To je ale možná škoda, neboť ještě v říjnu minulého roku se realitní agent nechal slyšet, že jde o skutečně jedinečný dům, který v lidech vzbuzuje pocit, jako by se ocitli na Bali. Prý jde o jedinečnou rovnováhu umělecké funkčnosti a tropického osvobození, tedy o dokonalou kombinaci, jež nabízí rovnováhu mezi ideálním prostorem pro práci a relaxaci zároveň.

V domě prý straší

Ne každý ale sdílí jeho názor. Tommyho manželka Brittany Furlan je přesvědčená o tom, že v domě straší. V říjnu minulého roku na sociální síti TikTok tvrdila, že předchozí majitelé v jedné z místností viděli ducha indické ženy, která měla spálený obličej. A její pes prý do onoho pokoje nikdy nevstoupil. Nejspíš se její podezření rozkřiklo a manžel možná právě kvůli tomu za dům utržil méně, než původně předpokládal.

Bradley Cooper prodává haciendu: Připomíná botanickou zahradu a může vydělat dvojnásobek

Michaela Dočkalová / 27. 04. 2023

Dům filmového Vlka z Wall Street je na prodej: Připravte si pořádně tučnou sumu

Michaela Dočkalová / 05. 05. 2023

Zdroj: mansionglobal.com, profimedia.cz, nypost.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM