Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Kim Kardashian jako platinová blondýna a růžový přízrak Meghan Fox: nejvýraznější vlasové proměny tohoto roku

Kristýna Ševčíková
23. 08. 2022

Vždycky je ten správný čas na změnu nebo vyzkoušení nových věcí. Celebrity to dokazují vlasovými proměnami, pro které se rozhodly během letošního roku. Několik hvězd už navštívilo své oblíbené salony, aby začaly znovu, ať už elegantním střihem, barvou udávající trendy, nebo pomocí prodloužení.

Některé se rozhodly pro přirozený vzhled, zatímco jiné vyšly ven s poutavými styly. Vidíme tak spoustu barev a textur. V tomto období ale platí, že méně je rozhodně více. Hollywoodské hvězdy ale rády šokují, a proto ne vždy sází na jednoduchost. Do konce roku zbývá ještě pár měsíců, můžeme se tedy těšit, jaké překvapivé účesy nás ještě čekají. Prohlédněte si zatím ty nejzajímavější vlasové proměny celebrit za rok 2022.

Ben Affleck se má vrátit jako Batman: Kteří další herci oblékli kostým netopýřího muže a proč se George Clooney omlouval

Marek Blažíček / 22. 08. 2022

Megan Fox

Pravá blondýna, a navíc v růžovém. Hereččina proměna byla jedním z témat na premiéře dokumentárního filmu stanice Hulu Life in Pink jejího snoubence Machine Gun Kellyho. Slavnostní promítání se konalo v New Yorku 27. června. Megan vyměnila své charakteristické tmavé vlasy za jahodově blonďaté. Její snoubenec Machine Gun Kelly si zase nechal své ikonické blonďaté vlasy přebarvit na růžovo. 

Kim Kardashian

Kim Kardashian už v květnu debutovala epickou proměnou vlasů tím, že se stala platinovou blondýnou a zahodila tak své uhlově černé vlasy. Hvězda show Kardashians se ale rozhodla pro další krok. V červenci si je nechala zkrátit na delší mikádo.

Zendaya

Pokaždé, když si herečka a zpěvačka Zendaya upraví vlasy, může to ukazovat mnohé. Obvykle to znamená novou roli. Poté, co se herečka seriálu Euphoria několik měsíců objevovala v černých vlasech, v březnu 2022 přišla se světlejším odstínem. V současné době herečka natáčí pokračování filmu Duna.

Učitelky Zendaya a Julia Roberts, pohřební koordinátorka Angelina Jolie nebo zmrzlinář Ruppert Grint: Čím chtěly být celebrity

Kristýna Ševčíková / 03. 08. 2022

Camila Cabello

Zpěvačka Camila Cabello nedávno překvapila, když se začala objevovat ve světlejším odstínu namísto svých ikonických tmavých vlasů. Její kadeře jsou teď spíš svěžejší, lesklejší a připomínají medovou barvu. Camilu to rozzářilo a velmi jí to sluší. 

Gigi Hadid 

Fashion Week nás vždy obdaří několika odvážnými vlasovými proměnami. Modelka Gigi Hadid ale patří pravděpodobně k těm nejvýraznějším. Přešla totiž ze svých medových blond na platinu. Šla do toho naplno a pro úplnost vzhledu si nechala odbarvit také obočí. Tento účes trošku připomíná postavu z Harryho Pottera – Luciuse Malfoye. 

Billie Eilish

Rok 2021 byl pro Eilish rokem změn barvy vlasů. Testovala platinovou blond i čokoládově hnědou. Zdá se ale, že pro začátek roku 2022 se rozhodla vrátit ke své éře velmi tmavých barev. Tentokrát zvolila uhlově černou, samozřejmě už bez zelených proužků. 

Karlie Kloss

Karlie Kloss byla v posledním desetiletí jednou z nejznámějších blondýnek v modelingu. Ale nedávno se vzdala svého světlého vzhledu a stala se z ní brunetka. Kloss tuto příležitost označila několika slovy, která sdílela na Instagramu: „Po deseti letech, co jsem blondýna, jsem konečně přešla na temnou stranu“.

Lili Reinhart

Herečka Lili Reinhart nechala o svém účesu hlasovat své fanoušky prostřednictvím svého Instagramu. Chtěla vědět, zda by její vzhled pro příští sezónu seriálu Riverdale měl zahrnovat krátké, nebo dlouhé vlasy. Zdá se tedy, fanoušci rozhodli pro krátké. V lednu se obrátila na kadeřníka Adama Campbella a výsledkem je nový střih.

Charlize Theron 

Herečka Charlize Theron překvapila svými novými černými vlasy, když se v červnu ukázala na akci s názvem Charlize Theron Africa Outreach Project 2022 Summer Block Party. Před tím se pyšnila blonďatým vzhledem. 

Přišli o kila, vlasy i život: Co vše museli herci obětovat kvůli roli

Kristýna Ševčíková / 18. 07. 2022

Stačí se dobře narodit, nebo mít i talent? Nejslavnější světové rodinné klany showbyznysu

Kristýna Ševčíková / 28. 06. 2022

Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM