Ranní klub /
Celý playlist
VIP

Katy Perry má nové bydlení: Za byt v sousedství Cher nebo Sandry Bullock zaplatila 11 milionů dolarů

Avatar photo Michaela Dočkalová
26. 05. 2023

Zpěvačka Katy Perry rozhodně netroškaří. Koupila si penthaus v rezidenční 31patrové budově Sierra Towers v Los Angeles za 11 milionů dolarů. Dům stojí v prestižní čtvrti West Hollywood, která se nachází v sousedství Beverly Hills. Tu si samozřejmě vybrala záměrně, neboť zde vlastní byty i další významné celebrity, například Sandra Bullock, Courteney Cox, Adam Sandler nebo Cher.

Z honosného sídla do skromného domku: Brad Pitt si vyměnil dům s dcerou ropného magnáta

Michaela Dočkalová / 13. 04. 2023

Byt koupila od návrhářky a dědičky značky Garmin

Byt v budově, která byla navržena váženým a již zesnulým architektem Jackem A. Charneyem, má rozlohu necelých 280 metrů čtverečních, a to díky tomu, že jde o dvě sousední jednotky spojené do jedné. Disponuje hned dvěma ložnicemi a trojicí koupelen. Katy Perry nemovitost získala po módní návrhářce a dědičce slavné firmy Garmin Jen Kao, která za ni v roce 2016 zaplatila 9,3 milionů dolarů. Kao si zároveň byt vylepšila a upravila na míru, což mimo jiné znamená, že si nechala vystavět i kino, jehož zdi tvoří červený plyš a umění se západní tématikou.

I při koupeli si bude užívat výhled na celé město

V bytě se ovšem nacházejí i další zajímavosti, například jógový prostor, mokrý bar vyřezaný z luxusního zebrawood nebo automatické zatemňovací závěsy, které stíní ocelí lemované skleněné stěny. Přes ně a z přilehlé terasy je vidět na celé město i na kaňon. Podlahu tvoří tmavé ořechové dřevo, které dokonale kontrastuje s bílými stěnami. V jídelně Katy Perry se nacházejí prvotřídní nerezové spotřebiče a obložení stěny za kuchyňskou linkou je tvořeno z kvalitního kamene. Za vůbec největší dominantu kuchyně jsou ovšem považovány kožené barové stoličky. Dále se zpěvačka může těšit i z průchozí spíže, soukromé kanceláře nebo hlavního apartmá s velkou koupelnou, která je obložená bílým mramorem a vybavená luxusní samostatně stojící vanou. Při koupeli si tak nová majitelka může díky prosklené stěně užívat výhled na Hollywood Hills.

Výše měsíčních poplatků vás nejspíš překvapí

Kromě penthouse Katy Perry a její snoubenec Orlando Bloom vlastní panství ze 30. let v kalifornském městě Montecito. To koupili v roce 2020 za 14,2 milionů dolarů. V roce 2021 pak porotkyně populární pěvecké soutěže American Idol prodala svůj penzion v Beverly Hills za 7,5 milionů dolarů. V minulém roce se zbavila další nemovitosti, za niž utržila 18 milionů dolarů.

Z nejnovějšího přírůstku do portfolia jejích nemovitostí se samozřejmě raduje společně s Orlandem, prý se má stát i jejich hlavním sídlem. Tomu nasvědčuje i výše měsíčních poplatků, které činí 5.294 dolarů měsíčně. Jsou tak vysoké i kvůli tomu, že součástí rezidence je mimo jiné celodenní i celonoční ostraha, venkovní bazén, fitness centrum a asistované parkování řidičem, který je rovněž k dispozici 24 hodin denně.

Bradley Cooper prodává haciendu: Připomíná botanickou zahradu a může vydělat dvojnásobek

Michaela Dočkalová / 27. 04. 2023

Slavní sousedi: Na dům vedle Micka Jaggera si připravte 4,5 miliardy, vedle Justina Biebera nebo Brada Pitta můžete bydlet levněji

Karin Šnýdrová / 16. 03. 2023

Zdroj: architecturaldigest.com, dirt.com, profimedia.cz
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM