Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Bradley Cooper prodává haciendu: Připomíná botanickou zahradu a může vydělat dvojnásobek

Avatar photo Michaela Dočkalová
27. 04. 2023

Hollywoodský herec Bradley Cooper se zbavuje svého zrekonstruovaného domu v klasickém kalifornském stylu ve čtvrti Venice v Los Angeles. Požaduje za něj 2,4 milionů dolarů. Je však nutné podotknout, že je to jen jeden z několika domů v této oblasti, které vlastní. Bungalov z 20. let 20. století obklopený zelení si pořídil v roce 2004 za 1,2 milionů dolarů, ale už ho nejspíš omrzel.

O herci a režisérovi, který zazářil mimo jiné v hudebním snímku Zrodila se hvězda a teď točí životopisný snímek o Leonardu Bernsteinovi, je známo, že nejraději investuje do krásných nemovitostí, ale také do automobilů a motorek. Má totiž velmi jednoduchý vkus: Spokojí se vždycky jenom s tím nejlepším.

Rihanna má nové bydlení: Pořídila si luxusní byt v Los Angeles po hvězdě Přátel

Michaela Dočkalová / 20. 04. 2023

Spousta světla a zeleně

Téměř 20 let herec tento dům nazýval svým domovem. Nabízel mu nejenom veškerý myslitelný luxus a komfort, ale především úkryt před celým světem. Vzhledem k tomu, že je zasazen do vzrostlé zeleně, zvídavé oči nemají téměř absolutně žádnou šanci spatřit, co se na tomto soukromém pozemku děje, zároveň díky tamní flóře dostává dům botanický a téměř pohádkový ráz. Má ale i mnoho jiných předností. Disponuje hned dvěma ložnicemi a stejným počtem koupelen. To ale není nic mimořádného oproti tomu, že stropy v domě jsou vytvořené z recyklovaného dřeva a podlahy z moderního designového betonu. Bradley Cooper totiž na interiéru spolupracoval s přední designérkou Santillanou de Chanaleilles. Za zmínku určitě stojí i velká francouzská okna, která se otvírají směrem ven a do domu tak propouští spoustu světla. Obývací pokoj, jídelna i kuchyň jsou tak celý den prosluněné. Dominantou této části domu je taktéž nadrozměrný betonový snídaňový bar a krb.

Ohniště, vířivka a zahradní altán

I hlavní ložnice domu má celou jednu stěnu prosklenou, s možností ji otevřít rovnou do zahrady. Lázeňská koupelna se zase pyšní terakotovými obklady a černým sprchovým koutem. Venkovní vybavení čítá například ohniště, vířivku a posezení včetně jídelního prostoru a zahradního altánu. V zadní části zahrady se pak nachází samostatná stavba, která může sloužit jako kancelář, domácí posilovna anebo apartmá pro hosty.

Potrpí si na luxus

Bradley Cooper si v roce 2018 zakoupil několikapatrovou vilu s obytným prostorem o rozloze 4.000 metrů čtverečních ve čtvrti West Village v New Yorku, která čítá například 6 ložnic a 4 koupelny i vinný sklep až pro tisícovku lahví vína a skýtá majestátní výhled na New York. Zde údajně strávil celou koronavirovou pandemii. Taktéž ale vlastní rustikální usedlost v Santa Monice. I tato nemovitost je utopená v zeleni a disponuje hned 4 ložnicemi. Na pozemku se nachází hlavní budova, další dvoupatrová stavba a samostatná garáž, do níž se vejdou 2 automobily. Samozřejmostí je velká zahrada s grilem a prostornou terasou s venkovní jídelnou.

Hercův dům si můžete prohlédnout v galerii

Zdroj: therichest.com, mansionglobal.com, profimedia.cz
Zdroj fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM