Saturday Night Fever /
Celý playlist
VIP

Kylie Jenner a Travis Scott po rozchodu prodávají dům: Museli zlevnit, přesto vydělají

Avatar photo Michaela Dočkalová
19. 05. 2023

Dům měli v úmyslu prodat už v minulém roce, ale za cenu o 2 miliony dolarů vyšší. Nepodařilo se, a tak ho museli zlevnit. Na nové majitele čeká deset koupelen, sedm ložnic, kino i herna.

Kylie Jenner a Travis Scott se v březnu letošního roku rozešli. Protože spolu mají dvě děti, zůstávají však dobrými přáteli. Avšak dům, který je dosud spojuje, se snaží prodat co nejrychleji a s ještě větším úsilím než v minulém roce. Loni za sídlo na prestižní adrese Beverly Hills s poštovním směrovacím číslem 90210 požadovali 22 milionů dolarů. Protože ale nového majitele stále nenašli, o pět měsíců později zlevnili na bezmála 20 milionů dolarů. I když se jim podaří prodat vilu za částku o 2 miliony nižší, než měli původně v plánu, pořád na ní vydělají. Dvoupatrovou rezidenci ze 70. let totiž pár před 4 lety koupil za 13,5 milionů dolarů, krátce poté, co byla celá nově zrekonstruovaná.

Bývalý manžel Pamely Anderson se snažil prodat dům dlouhých sedm let: Prodělal dva miliony dolarů

Michaela Dočkalová / 12. 05. 2023

Přírodní barvy, kámen i dubová podlaha

A co v sobě tato funkcionalisticky laděná vila ukrývá? Nabízí sedm ložnic, deset koupelen, vlastní kino, hernu s barem, salonek nebo pracovnu. Noví majitelé se budou moci těšit hned z 901 metrů čtverečních obytného prostoru. Tato nemovitost toho ovšem skýtá mnohem víc, například obrovské foyer, které plynule navazuje na obývací pokoj s krbem. I samotná jídelna a elegantní kuchyň obložená mramorem a skříňkami v ebenovém odstínu stojí za pozornost, neboť, stejně jako v případě obývacího pokoje, je možné z ní vstoupit přímo na terasu. Součástí vily je i široké schodiště vedoucí do prvního patra. Právě tam noví obyvatelé najdou balkon s výhledem na kaňon a město. Také si zde mohou posedět u krbu. Velkou předností domu je mimo jiné i to, že téměř všechna okna jsou zkonstruována tak, aby zaplnila celý prostor od podlahy ke stropu. Za zmínku určitě stojí i velmi luxusní dubová podlaha a importovaný kámen, který zdobí některé části domu. A protože je dekorován i do přírodních barev, zejména hnědé, béžové a černé s mnoha kontrastními prvky, na své si zde přijdou hlavně milovníci minimalismu a elegance. Venku před domem se samozřejmě nachází bazén a lázně lemované grilem a barem. Součástí nemovitosti je rovněž garáž, do níž se vejdou tři auta, a parkoviště pro další čtyři vozidla.

Kylie Jenner vlastní i další nemovitosti

Nejmladší členka klanu Kardashianů a Jennerů a jedna z nesledovanějších celebrit na sociálních sítích  je majitelkou dalších nemovitostí včetně sídla ve čtvrti Holmby Hills v Los Angeles v hodnotě 36 milionů dolarů nebo pozemku ve městě Hidden Hills, který má hodnotu 15 milionů dolarů. V současnosti si staví nové sídlo v rezidenci The Madison Club ve městě La Quinta.

Zdroj: dirt.com, profimedia.cz
Zdroj fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM