Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Jennifer Lopez a Ben Affleck hledají nový domov: Zpěvačka prodává svůj dům za 42,5 milionu dolarů

Karin Šnýdrová
09. 02. 2023

Stereotyp v životě Jennifer Lopez nehledejte. Jen půl roku poté, co se počtvrté stala vdanou paní, chystá další zásadní změnu. Dům s devíti ložnicemi už jí prý stačit nebude, a tak se poohlíží po novém bydlení. Najde ale kupce, který za sídlo v Bel Air zaplatí astronomickou částku 42,5 milionu dolarů, tedy přes 940 milionů korun? 

Bennifer, jak se manželskému páru přezdívá, patří aktuálně k těm nejsledovanějším dvojicím v showbyznysu. A není se čemu divit, vždyť na jejich veselku čekali fanoušci dlouhých dvacet let. Poprvé se hollywoodští kolegové zasnoubili v roce 2002, jenže následoval rozchod a tak se před oltářem ocitli teprve loni. Protože rezidence v luxusní kalifornské čtvrti není jejich vysněným hnízdečkem lásky, dala ji půvabná herečka k dispozici jiným zájemcům. 

Pan domácí Wolverine: Hugh Jackman pronajímá svůj dům, můžete u něj bydlet i vy

Karin Šnýdrová / 12. 01. 2023

Jennifer se v nemovitostech vyzná

Sídlo, které původně navrhl slavný architekt Samuel Marx, za dobu své existence prošlo rekonstrukcí ve stylu francouzského venkova. Jennifer Lopez jej v roce 2016 odkoupila od herečky Sely Ward za 28 milionů dolarů a našla v něm bezpečné útočiště. Dům stojí za branou na pozemku o osmi akrech, protože se všude kolem rozprostírají vzrostlé stromy, nabízí maximální soukromí. Pokud ho Jennifer Lopez skutečně prodá za požadovanou částku 42,5 milionu dolarů, bude se radovat ze slušného zisku. Investice do nemovitostí jsou ale její doménou. 

Devět ložnic a třináct koupelen 

Zajímá vás, jak vypadá interiér i zahrada, kde trávila Jennifer Lopez s dětmi čas? Na pozemku se nachází jezero s písečnou pláží, amfiteátr pro sto osob, nekonečný bazén, vířivka, domek pro hosty i velkorysý prostor k letnímu posezení. Uvnitř domu nechybí obývací pokoj s vysokými stropy i krbem, jídelna a samozřejmě prostorná kuchyň. Zajímavostí je pak velká posilovna a kinosál. V něm zdobí stěny plakáty s Jennifer Lopez a Benem Affleckem a odkazují tak na filmy, v nichž herci zazářili. Přestože sídlo disponuje devíti ložnicemi a třinácti koupelnami, ke štěstí manželům nestačí. Pro svou rodinu (z předchozích vztahů mají dohromady pět dětí) by si představovali holt něco jiného. 

Skleněná garáž, střešní terasa i vinný sklípek. Dům z oblíbeného seriálu je na prodej za 22,5 milionu dolarů!

Karin Šnýdrová / 02. 02. 2023

Anakin Skywalker koupil dřevěnou chatu za 2,7 milionů dolarů: Kdo bude spát v domku na stromě?

Karin Šnýdrová / 19. 01. 2023

Zdroje: vulture.com, carolwoodre.com, people.com, nypost.com, hollywoodreporter.com

Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM