Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
VIP

Anakin Skywalker koupil dřevěnou chatu za 2,7 milionů dolarů: Kdo bude spát v domku na stromě?

Karin Šnýdrová
19. 01. 2023

Role Anakina Skywalkera z něj udělala celosvětovou hvězdu, v záři reflektorů však kanadský herec nežije. Své soukromí si přísně střeží a bulvár si na něm jen tak nesmlsne. Nové rustikální sídlo Haydena Christensena je proto oázou klidu, stranou od očí veřejnosti. Za horský domek zaplatil 2,7 milionu dolarů. 

Hrdina sci-fi filmů si na skandály příliš nepotrpí, nestojí o výjimečnou pozornost. Když není na place, rád si vychutnává pohodu a ticho. Dřevěná nemovitost uprostřed kalifornského pohoří skvěle zapadá do jeho představy o dokonalém domově. Jak vypadá ložnice Haydena Christensena a co mu nesmí chybět na zahradě? 

Robert De Niro zažil pravou noční můru: Ve svém bytě měl zlodějku

Michaela Dočkalová / 19. 01. 2023

Na výsluní díky Star Wars

Mohli jste ho vidět ve filmech Dům života (2001), Warholka (2006), Jumper (2008) či New Yorku, miluji tě! (2008), ale známým se stal hlavně díky počinu George Lucase. Ve filmové sérii Star Wars ztvárnil Hayden Christensen rytíře Jedi, který se přiklonil na stranu zla. Hvězdné války provází herce dodnes. Loni se fanouškům představil v seriálu Obi-Wan Kenobi a chystá se zazářit i v dalším televizním lákadle streamovací platformy Disney+ s názvem Ashoka. Mezitím si ústřední hrdina dopřává chvilky klidu v novém příbytku v Altadeně, na okraji Los Angeles. 

Dřevěná chata za 2,7 milionu dolarů 

Přestože na něj v práci míří kamery i pohledy početného hollywoodského štábu, když je doma, upřednostňuje soukromí. I proto mu padnul do oka zastrčený srub nacházející se v pohoří Verdugo Mountains v městečku Altadena. Dům pochází z osmdesátých let minulého století, to ale neznamená, že se na něj od té doby nesáhlo. Předchozí majitelé a zkušení architekti provedli rozsáhlou rekonstrukci celého objektu včetně pozemku o rozloze 0,18 akrů. Obytná plocha nemovitosti činí 180 metrů čtverečních a přestože se neřadí k největším, najdete v ní vše potřebné a ještě mnoho navíc. Ostatně tři ložnice a dvě koupelny jsou i pro známou celebritu tak akorát. Na pozemku se nachází i domek na stromě, který bude bezpochyby využívat hlavně osmiletá Briar Rose, dcera Haydena Christensena. 

/

Musel zlevnit, zájemci se stejně nehrnou: Opulentní sídlo herce Marka Wahlberga za 80 milionů dolarů nikdo nechce

Karin Šnýdrová / 15. 12. 2022

Pan domácí Wolverine: Hugh Jackman pronajímá svůj dům, můžete u něj bydlet i vy

Karin Šnýdrová / 12. 01. 2023

Zdroje: homesandgardens.com, dirt.com, vogue.com
Zdroj fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM