VIP

Skleněná garáž, střešní terasa i vinný sklípek. Dům z oblíbeného seriálu je na prodej za 22,5 milionu dolarů!

Karin Šnýdrová
02. 02. 2023

Vzpomínáte na Fullera McCallistera z komedie Sám Doma? Roli otravného počůránka si střihnul Kieran Culkin, mladší brácha slavného herce. A přestože by mu hvězdnou kariéru předpovídal jen málokdo, ve světě filmu se uchytil stejně jako jeho sourozenec. Dnes září coby Roman Roy v seriálu Boj o moc. Dům, v němž postava žije, je nyní na prodej za 22,5 milionu dolarů! 

Seriálové drama z produkce HBO se odehrává v těch nejexkluzivnějších nemovitostech. Aby také ne, když patří ústřední rodina mezi hlavní protagonisty newyorské smetánky. Herec Kieran Culkin ztvárnil v show prostořekého Romana Roye, který obývá luxusní městské sídlo. A právě to se objevilo na trhu s realitami za téměř 495 milionů českých korun. Na co se mohou noví majitelé těšit?

Kevin ze Sám doma prodává dům za 3,2 milionu dolarů: Podívejte se, jak bydlí Macaulay Culkin

Karin Šnýdrová / 22. 12. 2022

Hledání kupce

Zatímco ve skutečnosti bydlí Kieran Culkin ve skromném bytě s jednou ložnicí v East Village, postava Romana Roye se může pochlubit vznešenějším příbytkem. Šestipodlažní dům se nachází v newyorské čtvrti Chelsea a jeho vlastníci se ho nepokouší zbavit poprvé. Nejdříve požadovali za prodej částku 37 milionů dolarů, kupce však čtyři roky hledali jen marně. V roce 2020 nemovitost odkoupili zájemci za 14,99 milionu dolarů a od té chvíle byla k dispozici na pronájem za 67 tisíc dolarů měsíčně. Loni se honosný dům opět objevil v nabídce, tentokrát za 25 milionů dolarů, nedávno však byla cena ještě o 2,5 milionů dolarů snížena. Mimochodem věděli jste, že na prohlídku se před lety dostavila i Lady Gaga? 

Dům proslavil herec Kieran Culkin. Právě v tomto sídle totiž bydlí postava Romana Roye ze seriálu Boj o moc. Na čtvrtou sérii se mohou diváci HBO Max těšit letos 26. března

Šest pater luxusu 

Hvězdné obsazení není ve zdejší čtvrti ničím neobvyklým. V blízkosti nabízeného domu bydlí například Cameron Diaz, Harrison Ford, Nicole Kidman či Katie Holmes. Chcete je mít za sousedy? Pak si připravte tučnou sumu a městské sídlo může být vaše. Protože se jedná o skutečnou definici luxusního bydlení, nechybí tu domácí posilovna, sauna, bazén ani vinný sklípek. Všechny tyto vymoženosti se nachází ve sklepě. V prvním patře najdete prosklenou garáž i domácí kino, druhé podlaží nabízí prostorný obývací pokoj, kuchyň a terasu, o patro výš je bar, ložnice či koupelny. Čtvrté podlaží se zas může pochlubit hlavním apartmá, kanceláří, šatnou i koupelnou. V pátém patře narazíte na knihovnu, pracovnu, ložnice, koupelny a šatny. Velkým lákadlem je rovněž výhled ze střechy. No řekněte, kdo by se nechtěl pokochat Empire State Building během koupele ve vířivce? 

Dům McCallisterů, Střihorukého Edwarda i Bridgertonových. Jak vypadají slavná filmová sídla mimo kamery?

Karin Šnýdrová / 29. 12. 2022

Bohatší o 27 milionů dolarů: Alec Baldwin prodává svůj luxusní dům, kde žil s Kim Basinger i novou rodinou. Podívejte, co může být vaše

Karin Šnýdrová / 24. 11. 2022

Zdroje: zillow.com, nypost.com, dailymail.co.uk, housedigest.com

Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM