VIP

Pan domácí Wolverine: Hugh Jackman pronajímá svůj dům, můžete u něj bydlet i vy

Karin Šnýdrová
12. 01. 2023

Své herecké schopnosti zúročil už během školních představení, do světa stříbrného plátna však proniknul teprve s příchodem nového tisíciletí. Stal se nejslavnějším mutantem filmové série X-Men, romantickým vévodou ve snímku Kate a Leopold i zabijákem upírů jménem Van Helsing. Patříte mezi fanoušky Hugha Jackmana a nevíte, co s penězi? Pronajměte si jeho dům! 

Přestože se slavný australský herec obstojně vyhýbá skandálům a soukromý život před veřejností pečlivě střeží, do svého domu v Hamptons s dechberoucím výhledem dovolí nahlédnout každému, kdo si jej pronajme. Případným zájemcům však bude k dispozici pouze v zimě, letní sezonu stráví v přímořském letovisku Hugh Jackman spolu s rodinou. Za měsíční nájem požaduje filmový „Rosomák“ 166.666 dolarů.

Dům McCallisterů, Střihorukého Edwarda i Bridgertonových. Jak vypadají slavná filmová sídla mimo kamery?

Karin Šnýdrová / 29. 12. 2022

Vysněný dům 

Jaké je stát na divadelních prknech, okusil při studiích, když v posledním ročníku na univerzitě zazářil ve hře Václava Havla z roku 1965 Vyrozumění. V polovině devadesátých let exceloval v australském krimi seriálu Correli, v němž ztvárnil hlavní roli s Deborrou-Lee Furness. A jelikož to mezi nimi jiskřilo nejen na televizních obrazovkách, řekli si v roce 1996 své Ano. Zamilovaný pár toužil po rodině, protože ale Deborra několikrát potratila, k vysněným ratolestem jim pomohla až adopce. Manželé léta hledali ideální sídlo, kde by trávili společný čas. V roce 2015 jej objevili v Hamptons a zaplatili za něj 3,5 milionu dolarů. 

Pronájem na zimu 

Než se dům proměnil přesně podle jejich gusta, trvalo to ještě šest let. S rozsáhlou rekonstrukcí jsou nyní spokojení, ale vzhledem k tomu, že Hamptons obývají především v sezoně, rozhodli se během zimy nemovitost nabídnout k pronájmu. Sídlo Hugha Jackmana má pět ložnic, stejný počet koupelen, otevřenou kuchyň, posilovnu, bazén, vířivku i samostatný dům pro hosty. Pokud byste si na vlastní kůži chtěli vyzkoušet, jak bydlí hollywoodská hvězda, připravte si pekelnou částku 166.666 dolarů. Pak bude dům na měsíc váš. Omrkněte, jak vypadá.

Hugh Jackman si ve svých 54 letech znovu zahraje Wolverina! Kteří další komiksoví hrdinové taky překvapili návratem na plátna?

Marek Blažíček / 12. 10. 2022

Kýčovitý dům, v němž naposledy vydechla Ivana Trump, je na prodej: Zlato, růžový mramor a leopardí vzory vás přijdou na 26,5 milionu dolarů

Karin Šnýdrová / 08. 12. 2022

Zdroje: nypost.com, brittanica.com, news.com.au
Zdroj fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM