Sunday Night Cream /
Celý playlist
VIP

J.Lo a Ben Affleck našli nový domov: Má 12 ložnic a dvojnásobek koupelen

Avatar photo Michaela Dočkalová
09. 06. 2023

Kde bude bydlet slavný staronový pár Jennifer Lopez a Ben Affleck? Samozřejmě v Beverly Hills, v sídle, kterému se přezdívá panství Wallingford. Zaplatili za něj téměř 61 milionů dolarů a je tak velké, že každý měsíc mohou využívat jinou ložnici a koupelny střídat jako na běžícím pásu. Jak to v domě páru, jemuž se neřekne jinak než Bennifer, vypadá?

Beyoncé a Jay-Z mají nové bydlení: Stali se majiteli nejdražšího domu v Americe

Michaela Dočkalová / 02. 06. 2023

Je libo whiskey nebo víno?

V posledních týdnech se okolo domu rozproudil čilý ruch. Příjezdovou cestu obsadila stěhovací auta, která přivážela nábytek, obrazy, koberce a spousty dalších věcí, které ve svém novém domě chce hvězdná dvojice mít. Jennifer a Ben hledali ideální sídlo dlouhé dva roky, a když ho konečně našli, všem vyrazili dech. Může se totiž mimo jiné pochlubit whiskey salónkem, vinným sklípkem (což je ovšem podivuhodné, neboť ani jeden z páru údajně alkohol nepije), lázněmi s kadeřnickým a nehtovým salónkem, saunou a masážní místností. K domu dále patří i samostatné sportovní zařízení, které má samo o sobě rozlohu něco málo přes 460 čtverečních metrů. V něm se nachází kryté hřiště, boxerský ring a posilovna. Na pozemku je rovněž k dispozici takzvaný strážní domek se dvěma ložnicemi, kde bude bydlet hlídač či hlídači, kteří dostanou na starost zabezpečení pozemku a nemovitosti.

Penthaus, parkoviště pro 80 aut i basketbalové hřiště

Aby toho nebylo málo, Jennifer s Benem mají k dispozici hned 12 ložnic, 24 koupelen a 15 krbů. Tyto místnosti vše jsou ovšem rozděleny mezi hlavní dům, penthaus sloužící k ubytování hostů a také strážnici. Nechybí ovšem také 47 metrů dlouhý infinity bazén (samozřejmě vyhřívaný), obrovská krytá terasa, basketbalové hřiště, garáž pro 12 aut a parkovací místa pro dalších 80 vozů. Ano, skutečně se tohle všechno do domu a na pozemek Bennifer vejde. Vždyť samotný hlavní dům má rozlohu neuvěřitelných 3.530 metrů čtverečních a nachází se na pozemku s rozlohou větší než 21.000 metrů čtverečních.

A kde přesně se dům nachází? Je součástí soukromé a pouze pro zdejší obyvatele přístupné komunitní čtvrti Wallingford Estates situované v Beverly Hills a postavené mezi lety 1972 až 1977. Čítá hned 15 rezidencí různých velikostí. Avšak menší domy než takové, které mají alespoň 5 ložnic a 6 koupelen, tu nenajdete.

Dům získali za polovinu ceny

Cena nemovitosti postavené v roce 2000 a kompletně zrekonstruované o 17 let později byla v roce 2018 stanovena na 135 milionů dolarů, o pár týdnů později byla zlevněna na 75 milionů a Lopez s Affleckem ji pořídili ještě výhodněji, za „pouhých“ 60,9 milionů dolarů. Dozajista to pro ně byla velmi výhodná koupě. Konečně se na ně usmálo štěstí, v posledních letech chtěli koupit hned dvě nemovitosti v sousedství přímořské čtvrti Pacific Palisades, kde dříve Ben bydlel se svou bývalou manželkou Jennifer Garner, ale ani v jednom případě se koupě neuskutečnila.

Zdroj: www.tmz.com, robbreport.com, www.architecturaldigest.com,
Zdroj fotografií: www.shutterstock.com (Tinseltown), www.profimedia.cz

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM