Víkend na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Svět se raduje z nového nejkrásnějšího páru světa: Timothee Chalamet vztah s Kylie Jenner zatím tutlá

Avatar photo Michaela Dočkalová
21. 05. 2023

Zatím to ještě není oficiální, ale rozhodně lze s jistotou říci, že charismatický herec Timothee Chalamet při výběru své nové a zatím tajné partnerky rozhodně nešlápl vedle. O jeho pletkách s Kylie Jenner se nějaký ten pátek už spekulovalo, ale teď mají fanoušci konečně jistotu.

Když se před nedávnem modelka Kylie Jenner objevila na červeném koberci u příležitosti Met Gala pořádaném v Metropolitním muzeu umění v New Yorku, byla naprosto okouzlující. V červené robě zdůrazňující její dokonalou postavu byla zkrátka nepřehlédnutelná. Fanoušci však čekali marně na to, že se v tento významný večer ukáže ve společnosti Timothee Chalameta. Neukázala se však s žádným mužem.

Met Gala 2023: Někdo vzdal Lagerfeldovi hold perlami, jiný převléknutím za jeho kočku

Andrea Machajdíková / 02. 05. 2023

Červené šaty mluvily za vše

Jen několik málo hodin po skončení Met Gala se ale objevily spekulace, že Kylie Jenner údajně samotným výběrem šatů fanouškům vzkázala, že je zamilovaná. Červená, jak je známo, je totiž barvou lásky a červenými šaty chtěla mimo jiné aspoň tajně vyjádřit lásku právě Chalametovi.

Kylie Jenner se na Met Gala ukázala v sexy červených šatech, kterými prý dávala najevo lásku k Chalametovi

Důkazů o jejich vztahu je dost

O jejich vztahu se vedou řeči už několik měsíců. Ani jeden z nich ho sice stále ještě nepotvrdil, ale fotografové už mají o jeho existenci důkazů až dost. Mezi jeden z nich patří například i fotografie automobilu Kylie Jenner, který přijíždí k domu v rezidenční čtvrti Beverly Hills, v němž Timothee Chalamet bydlí. Několikrát byli zachyceni i na společném rande, například v mexické restauraci v Los Angeles.

Našel konečně lásku?

Jakmile svou lásku potvrdí i na sociálních sítích, zejména na Instagramu, bude z toho dle mnohých fanoušků jedna z největších událostí letošního roku. Také už se nemohou dočkat, až se tak stane. Jenže co není zaznamenáno na Instagramu, jako by nebylo. Proto nezbývá než vyčkávat. Timothee Chalamet byl v minulosti spojován například s dcerou Madonny Lourdes Leon nebo dcerou Johnnyho Deppa Lily-Rose Depp, jejichž vztah vydržel dlouhé dva roky. Po rozchodu s Lily-Rose chodil s mexickou herečkou Eizou Gonzales, ale v říjnu 2022 se rozešli.

S Travisem Scottem už se jednou rozešla, ale zase se k němu vrátila

Chalamet bojuje o přízeň s rapperem 

To vztahový rejstřík Kylie Jenner je o něco málo pestřejší. Její první vážnou známostí byl zpěvák Cody Simpson. Randila s ním, když jim oběma bylo 14 let. Chodila i s americkým zpěvákem Jadenem Smithem (synem Willa a Jady Smithových), rappery Lil Twistem a Tygou. Její dosud nejvážnější známostí byl Travis Scott, s nímž má dvě děti, syna a dceru. Dokonce spolu plánovali svatbu, ale nevyšlo to. Rozešli se a zkusili to spolu podruhé. Ale ani tento pokus nebyl úspěšný, a tak si šel každý svou cestou. Někteří fanoušci tvrdí, že se k sobě kvůli dětem vrátí, přestože Timothee Chalamet je pro ni údajně lepší partií. Přestože to není rapper.

Kylie Jenner a Travis Scott po rozchodu prodávají dům: Museli zlevnit, přesto vydělají

Michaela Dočkalová / 19. 05. 2023

Nejslavnějším agentem na druhý pokus: Pierce Brosnan slaví 70 a dodnes se vzpamatovává ze smrti milované ženy

Michaela Dočkalová / 16. 05. 2023

Zdroj: pinkvilla.com, lofficielusa.com, mirror.co.uk
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM