Expres Drive /
Celý playlist
VIP

Dua Lipa má novou lásku: Režiséra vyměnila za herce

Avatar photo Michaela Dočkalová
02. 02. 2024
Nechce se vám číst? Článek si můžete i poslechnout

Dua Lipa se o svém soukromém životě nikde příliš nešíří. Než vyšlo najevo, že je její novou láskou britský herec a model Callum Turner, uplynuly dlouhé týdny. Našla jedna z nejoblíbenějších zpěvaček současnosti konečně toho pravého?

Blížící se padesátku Penélope Cruz neřeší: Svůj půvab udržuje drahými krémy, utrácí za ně jmění

Michaela Dočkalová / 24. 01. 2024

Kdo je její nový objev?

Jeden z blízkých zdrojů nového páru americkým médiím prozradil, že je mezi nimi úžasné propojení a nechybí ani chemie. Herec Callum Turner, s nímž aktuálně Dua Lipa randí, se proslavil především filmovou postavou Thessea Scamandera ve filmech Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny a Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství. „Je ale příliš brzy na to, abychom věděli, jestli je mezi nimi nějaký dlouhodobý potenciál,“ nechal se slyšet zmíněný zdroj. Dua a Callum kolem sebe mají spoustu přátel a téměř všichni se shodují, že tvoří krásný a harmonický pár. První zvěsti o jejich vztahu začaly médii a sociálními sítěmi kolovat poté, kdy byla zpěvačka s Turnerem spatřena na premiéře seriálu Vládcové nebes 10. ledna v Los Angeles. Když se ale novináři Turnera na jeho nový vztah zeptali, příkře odpověděl: „Bez komentáře.“

Herec Callum Turner je jejím novým vyvoleným. Otázkou je, jak dlouho jim to spolu vydrží

Karlosova kladiva na stříbrném plátně: Jaký je celovečerní portrét muže, který si ze školy pamatuje jen rvačky

Iva Růžičková / 29. 01. 2024

V samotě si libovala

Zatím naposledy dlouhodobě randila mezi lety 2019 a 2021, a to s mladším bratrem Gigi a Belly Hadid, Anwarem Hadidem. V druhé polovině roku 2022 se sice spekulovalo, jestli náhodou nechodí s jihoafrickým komikem a spisovatelem Trevorem Noahem, ale nakonec Dua Lipa uvedla, že jsou pouze dobří přátelé. V ten samý rok také poskytla médiím rozhovor na téma, jaké to je být svobodnou ženou. „Celý rok jsem nebyla ve vztahu. Je opravdu skvělé být sama a být sobecká. K tomu jsem nikdy dřív neměla příležitost,“ řekla. „Ale když se vám podaří najít někoho, kdo vás uklidní a poskytne oporu, je to úžasné,“ dodala.

S režisérem Romainem Gavrasem nevydržela ani rok

S režisérem to nevyšlo

Od onoho rozhovoru uplynuly sotva čtyři měsíce a už byla spatřena s režisérem Romainem Gavrasem, jak odcházejí z jednoho luxusního londýnského večírku. Společně pak debutovali na červeném koberci v květnu 2023, kdy měl v Cannes premiéru snímek Omar la fraise. I u nich to zpočátku vypadalo na dlouhodobý vztah. Oba dva se vzájemně motivovali k lepším výkonům. Jenže v prosinci 2023 přišla zpráva, že se Dua Lipa s Gavrasem rozešla. Z jakého důvodu, však fanouškům zůstalo utajeno. Někteří dokonce hovoří o tom, že za rozpadem jejich vztahu mohl stát právě Callum Turner. Je-li to tak, nebo jinak, se ale od zpěvačky zřejmě nedozvíme.

Dua Lipa si jako mořská panna otevřela cestu k filmu: Hudební hvězdu čekají nové výzvy

Michaela Dočkalová / 04. 09. 2023

Popová hvězda má novou práci: Dua Lipa navrhla letní kolekci pro Versace

Barbara Hacsi / 15. 05. 2023

Zdroj: www.usmagazine.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM