Expres Drive /
Celý playlist
VIP

Blížící se padesátku Penélope Cruz neřeší: Svůj půvab udržuje drahými krémy, utrácí za ně jmění

Avatar photo Michaela Dočkalová
24. 01. 2024

Na konci dubna oslaví herečka Penélope Cruz už 50. narozeniny. Nejenže na svůj věk rozhodně nevypadá, ale zároveň dává všem najevo, že stárnutí pro ni není žádný strašák. Byly však doby – zejména když byla o desítky let mladší – kdy pro ni přibývající roky byly hotovou noční můrou.

Španělská hvězda se drží na vrcholu slávy už od 90. let. V jednom z nedávných rozhovorů prozradila, proč už se dávno o to, kolik jí je, nezajímá. „Na můj věk se mě lidé neustále ptají od mých osmnácti.“ A čím častěji je zajímalo, kolik jí je, tím víc se stárnutím trápila. „Teď když mi je padesát, má větší smysl mluvit o věku než tehdy,“ prohlásila.

Zamilovaný do manželky i po 18 letech: Robert Downey Jr. se kvůli ultimátu od své ženy vzdal drog

Michaela Dočkalová / 22. 01. 2024

Obrnila se mlčením

„Je to obrovská a krásná věc a opravdu chci padesátku oslavit se svými přáteli. Znamená to, že jsem zdravá a že jsem tady,“ nechala se slyšet. „To je přeci velký důvod k oslavě,“ dodala. Dnes je z Penélope spokojená a vyrovnaná žena, ale ne vždy tomu tak bývalo. Herečka přiznala, že v době, kdy jí bylo 25 let, dostávala samé „psychotické“ otázky a jedinou její zbraní proti nim bylo mlčení. Nemá ráda, když jí kdokoliv klade příliš osobní otázky anebo jí přikazuje, co má a nemá dělat. Někdy se jí zatmí před očima i na červeném koberci, když na ni novináři a fotografové křičí, aby se na ně otočila. I v tu chvíli předstírá, že neslyší.

S manželem Javierem Bardemem se shodli na přísné výchově

Tyhle hvězdy nestárnou: Jaký recept na věčné mládí má Salma Hayek nebo Paul Rudd

Andrea Machajdíková / 07. 07. 2023

Děti před veřejností chrání

Penélope podle mnohých není ženou, která hraje podle pravidel. S novináři se vůbec nemazlí. Její soukromí je svaté a pro všechny nedotknutelné, proto se s manželem Javierem Bardemem rozhodli, že své děti na veřejnosti ukazovat nebudou. Jejich děti, desetiletá Luna a dvanáctiletý Leo dokonce nemají dovoleno být na sociálních sítích nebo sledovat videa na internetu. Z tohoto důvodu nevlastní ani mobilní telefony. „Je tak snadné nechat se zmanipulovat. Zvláště pokud máte mozek, který se stále formuje,“ vysvětluje herečka důvody, proč své ratolesti chrání před vnějším světem. Až povyrostou, budou se sami moci rozhodnout, co chtějí dělat. A jak sama herečka říká, budou-li se chtít živit prací, která je vystavena očím veřejnosti, bránit jim rozhodně nebude.

Plastickým operacím se vyhýbá

Málokdo by hádal, že je charismatická herečka matkou dvou dětí. Na svůj vzhled sice velmi dbá, ale ruku zkušeného plastického chirurga podle všeho zatím nevyhledala. Mladistvý vzhled si udržujte zejména pravidelnou a intenzivní péčí o pleť. Za produkty s kyselinou hyaluronovou údajně utrácí hotové jmění. Evidentně ale zabírají. Potrpí si především na pleťová séra a krémy prestižních – ale ne pro každého dostupných – světoznámých značek.

Z drobných vrásek si těžkou hlavu nedělá

Fotka v pyžamu pobláznila internet: Michelle Pfeiffer umí stárnout i bez plastického chirurga

Michaela Dočkalová / 05. 09. 2023

Mexická kráska je idolem už od 90. let: Salma Hayek nestárne

Michaela Dočkalová / 02. 09. 2023

Chtěl být profesionálním fotbalistou, za hraní divadla ho zatkli: Antonio Banderas slaví narozeniny

Kristýna Ševčíková / 10. 08. 2023

Zdroj: eonline.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM