Expres FRESH! /
Celý playlist
Trendy

Popová hvězda má novou práci: Dua Lipa navrhla letní kolekci pro Versace

Avatar photo Barbara Hacsi
15. 05. 2023

Dua Lipa nedávno zazářila na Met Gala, kde byla letos s dalšími osobnostmi spoluorganizátorkou po boku Anny Wintour. Teď se ve společnosti jiné módní ikony představuje jako návrhářka. Tou ikonou není nikdo menší než Donatella Versace.

Další díly (288)

Premiéra v Cannes

Společně totiž navrhly novou letní kolekci. Nazvaly jí La Vacanza a odhalí jí v Cannes v době, kdy se ve francouzském městě bude konat slavný filmový festival. Přehlídka naplánovaná na 23. květen ale nespadá pod oficiální festivalový program. Jednotlivé kousky si pak budou moct milovníci módy zakoupit okamžitě. Jde totiž o takzvanou see now, buy now kolekci.

Silná, nebojácná a svobodná

Donatella Versace ocenila vizi popové hvězdy: „Je silná, nebojácná a svobodná. Její kreativita je výjimečná,“ popsala. Dodala rovněž, že jí podobné návrhářské spolupráce vždy dodávaly inspiraci. „Práce s Dua Lipa na nejnovější kolekci byla velice vzrušující. Miluji naši dynamiku,“ dodala. Dua Lipa má ke značce i samotné Donatelle blízko, značka si jí vyhlídla poměrně brzy a Dua je vděčná a věrná. V minulosti se tak objevila na několika přehlídkách a otevírala například show na Milánském týdnu módy v roce 2021, modely značky měla například na cenách Grammy nebo na Met Gala v roce 2019. Na letošním svátku módy v newyorském Metropolitním muzeu umění ale dala značce vale a vynesla róbu od Channelu.  

Detaily o podobě letní kolekce neznáme, takže se musíme nechat překvapit, co společně dámy vymyslely.

Met Gala 2023: Někdo vzdal Lagerfeldovi hold perlami, jiný převléknutím za jeho kočku

Andrea Machajdíková / 02. 05. 2023

Vinyly jsou in: V některých je krev hudebních hvězd, další voní jako marshmallow nebo roztávají během přehrávání

Barbara Hacsi / 07. 05. 2023

Zdroje: fashionup.cz
Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM