Ranní klub /
Celý playlist
VIP

Dcery Ryana Goslinga a Evy Mendes štve sláva rodičů: Mámu přetáčejí, tátovi zakázaly kaskadérské kousky

Avatar photo Michaela Dočkalová
07. 05. 2024
Nechce se vám číst? Článek si můžete i poslechnout

Některé děti slavných hollywoodských hvězd svého jména využívají a pyšní se tím, z jakého rodu pocházejí. I tím, že jejich rodiče zná celý svět. To ale není případ dcer Ryana Goslinga a Evy Mendes. Esmeralda Amada a Amada Lee se rozhodně nezajímají, čím se rodiče živí a že se na ně zaměřují zraky milionů fanoušků po celém světě. Někdy to je až k vzteku.

Ani napotřetí štěstí v lásce nenašla: Britney Spears je zase rozvedená, chudší o pár milionů a bez psa  

Michaela Dočkalová / 03. 05. 2024

Příjemné překvapení? Spíš propadák

„Mysleli jsme si, že to bude velké a že to pro ně bude zážitek,“ přiznal nedávno Ryan Gosling roztrpčení, které se týkalo působení jeho ženy Evy Mendes v dětském kresleném sitcomu Bluey. V něm jedné z postaviček v roce 2021 propůjčila svůj hlas. Jenže Esmeralda Amada ani Amada Lee z tohoto maminčina počinu rozhodně žádnou radost neměly. Pro všechny americké děti je seriál Bluey naprostým hitem, dokonce ho zbožňují i Esmeralda Amada a Amada Lee. Kýžené reakce se rodiče Ryan a Eva přesto nedočkali. „Absolutně se jim to nelíbilo. Dokonce chtěly ten díl přetočit, aby se na to nemusely koukat,“ řekl Ryan v jednom z rozhovorů. Eva namluvila hlas instruktorky jógy a myslela si, jak je to legrační. Jenže nebylo, pro jejich dcery rozhodně ne.

Dvacet let bez Přátel: Ukažte v kvízu, jak znáte kultovní sitcom

Kristýna Ševčíková / 06. 05. 2024

Zakázaly mu zapálit se

Aktuálně můžeme Ryana vidět i v akční komedii Kaskadér. A i s ní mají Esmeralda a Amada Lee problém. Ve filmu se původně nechtěl nechat zastupovat žádným kaskadérem. Toužil totiž vzdát poctu všem hercům, kteří se o kaskadérské kousky snaží sami. Jenže dcery řekly „Ne!“ Nechtěly, aby se jejich tatínek zapaloval nebo točil jiné nebezpečné scény. „Tak jsem to teda neudělal,“ smál se nedávno Ryan. Ale mrzelo ho, že se do kaskadérského nebe nejspíš nikdy nezapíše. Sama herečka Emily Blunt, která s Ryanem ve zmíněném filmu hraje, časopisu People řekla: „Děti nechtějí, abyste byli něčím jiným než jejich rodičem.“

Zachytit slavný pár spolu je téměř nemožné

Překvapivý vládce hollywoodských boháčů: Kterak Kráčející skála k věčné slávě došla

Carlito Brigante / 02. 05. 2024

Kvůli rodině se vzdala herectví

Ryan zase před časem pro The Wall Street Journal řekl, že se zásadně vyhýbá rolím, které by ho přivedly na nějaké „temné místo“. „V první řadě vždy děláme taková rozhodnutí, která v žádném případě neohrozí naši rodinu,“ vysvětlil. V roce 2022 i Eva Mendes přiznala, že se kvůli rodině rozhodla nebrat role, ve kterých by musela být například obětí sexuálního násilí nebo točit erotické scény. Dokonce na čas přestala hrát úplně, aby se mohla dcerám věnovat naplno. Dodnes se k hraní úplně nevrátila. To má v úmyslu učinit tehdy, až budou její dcery větší a bez své matky se obejdou i několik dní nebo týdnů. Ryan Gosling naopak točí jako divý. Po životopisném dramatu První člověk, akčním snímku The Gray Man a velkofilmu Barbie, v němž ztvárnil Kena, přišel na řadu Kaskadér. Teď se už soustředí na sci-fi snímek Project Hail Mary, ve kterém opět bude hrát hlavní roli. V kinech se objeví v roce 2026.

Evu Mendes už hraní omrzelo: Teď je hlavně manželkou jednoho z nejpřitažlivějších mužů planety

Michaela Dočkalová / 05. 03. 2023

Jako Ken dobyl plátna kin i hitparády: Ryan Gosling má i svou plastovou verzi, podobu budete hledat marně

Michaela Dočkalová / 24. 08. 2023

Z lamače dívčích srdcí a akčního hrdiny odbarvenou oživlou hračkou: Ryan Gosling se pro roli Kena asi narodil

Karin Šnýdrová / 12. 11. 2022

Zdroj: people.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM