Saturday Night Fever /
Celý playlist
VIP

Cameron Diaz už zase věší hereckou kariéru na hřebík: Opravdu už ji nikdo nechce?

Avatar photo Michaela Dočkalová
06. 04. 2023

Po nervovém kolapsu jejího kamaráda a kolegy Jamieho Foxxe se Cameron Diaz rozhodla, že opět sekne s herectvím. Pro fanoušky i kritiky je to ale velmi překvapující rozhodnutí, neboť herečka už několik let téměř vůbec nehraje ve filmech ani seriálech. Má snad její přelomové rozhodnutí upoutat pozornost hollywoodských tvůrců?

Randil s Jennifer Aniston a dvakrát seděl za mřížemi: Drsňák i bavič Vince Vaughn slaví narozeniny

Michaela Dočkalová / 28. 03. 2023

Osudový kolega Jamie Foxx

Prý teď už ale svou hereckou kariéru pověsí na hřebík definitivně. V průběhu příštího roku má mít na streamovací platformě Netflix premiéru snímek Back In Action, v němž si potřetí ve své kariéře zahraje po boku Jamieho Foxxe. Konec kariéry ale oznámila už v roce 2018. Jejím posledním filmem byla muzikálová komedie Annie, v němž si zahrála právě s Foxxem. Ten jí údajně při natáčení doporučil, aby se věnovala víc rodině než filmu.

Poslední záběry onoho připravovaného filmu se mají dotáčet v dubnu letošního roku. Jakmile se tak stane, chce být Cameron Diaz mámou na plný úvazek a věnovat se své tříleté dceři Raddix. „Nesnáší, když pracuje deset hodin denně, několik dní v řadě a svou dceru skoro nevídá,“ prohlásil pro server PageSix zdroj herečce blízký. Manžel Benji Madden, kterého si vzala v roce 2015, ji však v její kariéře vždycky podporoval a dělal všechno pro to, aby mohla natáčet. O jejich společnou dceru Raddix se tak v těchto vytížených dnech musel starat převážně on sám, ale nijak mu to nevadilo. Chtěl svou ženu udělat šťastnou.

Cameron Diaz a Jamie Foxx na premiéře muzikálu Annie v roce 2014

Rozhodil ji záchvat vzteku?

Její rozhodnutí odejít ze světa filmu údajně ovlivnil i Jamieho záchvat vzteku. Ten se na place při natáčení nového filmu rozčílil tak, že prý nechal vyhodit výkonného producenta, dva režiséry i svého řidiče. Jak se lidově říká, měl nervy v kýblu. Na druhou stranu jeden z hereččiných blízkých se snažil uvést vše na pravou míru a vysvětlil, že Cameron má prý s Jamiem už po léta velmi dobré vztahy a jeho výbuch tak její rozhodnutí nijak neovlivnil. Kde je ale pravda, nejspíš ví jen dva hlavní aktéři a možná i pár dalších zasvěcených, kteří s nimi tráví čas na place. O herečce je ovšem známo, že nesnáší dramata ani hádky.

Kolik návratů nás ještě čeká?

To, že se po osmi letech vrátila k filmu, byl podle ní jen proces. Nedokázala se ze dne na den vzdát herectví, myslela si, že to zvládne, ale po osmi letech od natáčení Annie zjistila, že jí nesmírně chybí. Je tedy dost možné, že až její dcerka vyroste, zase ohlásí návrat. Nabídek má údajně dost a na sexsymbol devadesátek se rozhodně ještě nezapomnělo.

Práce i tak bude mít dostatek

Prohlášení, že se chce věnovat především své rodině, nikdo nezpochybňuje. Rodina a manželství jsou pro ni tím nejdůležitějším na světě. Na druhou stranu ale pracovat chce. A protože má od roku 2020 i svou značku vína Avaline, je zřejmé, že se bude věnovat především jí. Na Avalin je herečka nesmírně hrdá a chce ji dostat mezi co nejširší okruh lidí, což dozajista nějaký čas určitě zabere. Jak můžete vidět ve videu níže, dělá pro propagaci své značky opravdu hodně. 

Kvůli kariéře mateřství odložily, ale nevzdaly se ho: Cameron Diaz, Kim Kardashian a další, kterým děti porodily náhradní matky

Tereza Braunová / 18. 07. 2022

Přátelství se rodí i v Hollywoodu: Kteří herci se znají od dětství a jaká dvojice kamarádů spolu nejdřív randila?

Karin Šnýdrová / 22. 02. 2023

Zdroj: whats-on-netflix.com, pagesix.com
Zdroj fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM