Expres Drive /
Celý playlist
VIP

Bohatší o 27 milionů dolarů: Alec Baldwin prodává svůj luxusní dům, kde žil s Kim Basinger i novou rodinou. Podívejte, co může být vaše

Karin Šnýdrová
24. 11. 2022

Čtyřiašedesátiletý Alec Baldwin přivítal v září na svět dalšího potomka, čímž se pasoval do role osminásobného otce. Nový přírůstek ovšem není jedinou změnou, se kterou se početná rodinka bude muset v blízké době vypořádat. Herec se totiž vzdává luxusního sídla v Hamptons, kde spolu s nejbližšími přečkal pandemii covidu-19. 

Na trhu s realitami se ale jméno Alec Baldwin letos skloňuje poměrně často. V únoru koupil nemovitost ve Vermontu, v červenci prodal dům v Clevelandu a momentálně se snaží zbavit rezidence v Hamptons, kterou koupil v roce 1996 za 1,75 milionu dolarů. Chce za ni více než šestnáctinásobek. Na co se případný kupec může těšit? 

Dům Whitney Houston a Bobbyho Browna je na prodej. Jak bydlela jedna z nejslavnějších zpěvaček historie?

Karin Šnýdrová / 11. 11. 2022

Útěk z města  

Jen seznam jeho hereckých rolí by vydal na knihu, zkušenosti má však i na pozici producenta. Naposledy se podílel na produkci westernového snímku Rust, v němž zároveň ztvárnil jednu z hlavních rolí. Loni během natáčení v Novém Mexiku však Alec Baldwin omylem zastřelil kameramanku Halynu Hutchins. Přestože byl herec ubezpečen, že ve zbrani jsou jen slepé náboje, byla nabitá ostrými. Po tragédii se Baldwin zhroutil a odstěhoval se s rodinou do nového domu ve Vermontu. Natáčení bylo pozastaveno a znovu se rozjede až v lednu 2023. Výkonným producentem se stane manžel zavražděné kameramanky Matthew Hutchins.

Početná rodinka a prostorný dům 

Letos v září se ale na Aleca Baldwina usmálo štěstí, narodila se mu dcerka Ilaria Catalina Irena. S manželkou Hilarií vychovávají celkem 7 dětí, a to se potkali teprve v roce 2011. Se svou ex Kim Basinger má herec ještě sedmadvacetiletou dceru Ireland. V době, kdy ještě tvořili pár s blonďatou držitelkou Oscara, koupil sídlo v Hamptons za 1,75 milionů dolarů. Dlouhé chvíle v něm trávil i s novou rodinkou. Obytná plocha čítá přes 900 metrů čtverečních a vhod přišla zejména během pandemie. Teď se s ní ovšem majitel hodlá jednou provždy rozloučit. 

Bydlení za 29 milionů dolarů 

Luxusní nemovitost disponuje prostornou kuchyní, čtyřmi ložnicemi, sedmi koupelnami a rozkládá se na pozemku o rozloze 10 akrů. Kromě klasických místnosti v domě naleznete třeba také kinosál či vinotéku. Venkovní posezení s na zakázku vyrobeným pavilonem, krbem, bazénem a spa je už jen pouhou třešničkou na dortu této exkluzivní rezidence. Alec Baldwin za ni požaduje 29 milionu dolarů a sám ji popisuje jako skvělé místo k odpočinku. Poslouží každému, kdo potřebuje útočiště před ruchem velkoměsta i uspěchanou realitou všedních dní. 

Harry Potter prodal byt snů: Koupil ho v pouhých 19 letech, v domě jsou slavní sousedé a z měsíčních poplatků se vám zatočí hlava

Karin Šnýdrová / 18. 11. 2022

Bobby z Dallasu prodává svůj Southfork: Podívejte se, co můžete mít za 14 milionů dolarů

Karin Šnýdrová / 04. 11. 2022

Zdroje: Nypost.com, Hellomagazine.com, Realtor.com, Insider.com, Dirt.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM