Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Dům Whitney Houston a Bobbyho Browna je na prodej. Jak bydlela jedna z nejslavnějších zpěvaček historie?

Karin Šnýdrová
11. 11. 2022

Jejich manželství bylo plné násilí, nevěry i drog, přesto trvalo dlouhých patnáct let. Vztah Whitney Houston a Bobbyho Browna se dle očekávání nedočkal pohádkového konce, jenže žádný happy end nečekal zpěvačku ani po rozvodu. Boj s vnitřními démony prohrála v roce 2012, když se utopila v koupelně hotelového pokoje. Movití fanoušci hudební legendy mohou popřemýšlet nad koupí jejího domu. Je k mání za 1, 9 milionu dolarů! 

Sídlo legendární Whitney Houston (†48) a jejího bývalého chotě je na prodej. Nachází se v městečku Alpharetta ve státě Georgie. Dům byl postavený v roce 2001, zpěvačka jej koupila však až o dva roky později za 1,38 milionu dolarů. Majitelkou této luxusní nemovitosti s pěti ložnicemi byla pouhé čtyři roky, po rozvodu se jí zbavila i za cenu finanční ztráty. Noví majitelé tehdy Whitney Houston zaplatili pouze 1,19 milionu dolarů. Dnes má mnohem větší hodnotu. 

Předělávky, které předčily originál

Redakce / 15. 01. 2021

Tragický osud 

S rapperem Bobby Brownem (53) se hvězda filmu Osobní strážce (1992) seznámila v roce 1989. V toxickém manželství žila v letech 1992 až 2007, kdy se k útěše všech s nevěrníkem konečně rozvedla. Společná záliba v drogách už tak silně bouřlivému vztahu rozhodně neprospívala. Bobby Brown měl zpěvačku navíc psychicky i fyzicky týrat a tajemstvím nejsou ani jeho četné zálety. Rok po svatbě se jim narodila dcera Bobbi Kristina (†22), která násilí i drogovým radovánkám v rodině často přihlížela. Bohužel ji stihnul stejně tragický konec jako její matku. Tři roky po smrti Whitney Houston byla nalezena v bezvědomí ve vaně, zemřela po šesti měsících v kómatu. Návykové látky se staly osudnými jak Whitney, tak Bobbi Kristině. Celá rodina žila chvíli v luxusním domě, který se momentálně objevil na trhu s realitami. Pojďte s námi na prohlídku. 

Pět ložnic a šest koupelen 

V domě, ve kterém žila Whitney Houston se svou dcerou a exmanželem, se zároveň natáčela i reality show Being Bobby Brown (2005). Pořad ukázal, jak tráví slavná rodinka čas v soukromí, a těšil se obrovské popularitě. V druhé sezóně ovšem zpěvačka odmítla účinkovat, takže natáčení skončilo s první sérií. Nemovitost o rozloze 718,5 metrů čtverečních je případným zájemcům k dispozici na stránkách realitního serveru Realtor. Pyšní se kruhovou příjezdovou cestou, venkovním barem či bazénem. V sídle se nachází hned pět ložnic a 6 koupelen a za 1 900 000 dolarů vám může říkat pane. 

Záhadná úmrtí: Zpěvák Bobby Brown věří, že za smrt Whitney Houston a jejich dcery je odpovědný stejný člověk. Co se přesně stalo?

Redakce / 15. 04. 2021

Bobby z Dallasu prodává svůj Southfork: Podívejte se, co můžete mít za 14 milionů dolarů

Karin Šnýdrová / 04. 11. 2022

Zdroje: nypost.com, realtor.com, youtube.com, celebritydetective.com, bbc.com, Profimedia
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM