Expres Drive /
Celý playlist
VIP

Bobby z Dallasu prodává svůj Southfork: Podívejte se, co můžete mít za 14 milionů dolarů

Karin Šnýdrová
04. 11. 2022

Přes třicet let mu říkal pane, ale svého domova se teď rozhodl vzdát. Herec Patrick Duffy (73), který se proslavil jako Bobby Ewing v seriálu Dallas, prodává ranč v Medfordu o rozloze 390 akrů. Součástí luxusního sídla je umělecká galerie, domek s bazénem, rybník i hejno krocanů. 

Prvních 130 akrů koupil Patrick Duffy společně se svou zesnulou manželkou už v roce 1990. Ranč ze začátku využívali pouze jako chatu, o deset let později se však do Metfordu v Oregonu přestěhovali natrvalo. Postupně investovali do okolních pozemků a svou usedlost rozšířili. Ačkoliv po smrti Carlyn Rosser (†78), která před pěti lety podlehla rakovině, herec bydliště nezměnil, majitelem ranče už být nechce. Podaří se mu sehnat kupce za 14 milionů dolarů? 

Hvězdy seriálu Krok za krokem tehdy a dnes: Šprtka Dana je právničkou, Cody čelil obvinění a Carol miluje plastiky

Denisa Grofová / 31. 10. 2022

Nová láska i bydliště

Patricka Duffyho můžete znát nejen z Dallasu (1978–1991), neméně výrazná byla i jeho role Franka Lamberta v populárním sitcomu Krok za Krokem (1991–1998). V roce 1974 se oženil s baletkou Carlyn Rosser, a i když si myslel, že po jejím odchodu už žádnou lásku nenajde, osud s ním měl jiné plány. Hollywoodský fešák se znovu zamiloval během covidu. S herečkou Lindou Purl (67) začal randit prostřednictvím skupinového chatu a platformy Zoom. Tváří v tvář se setkali až po čtyřech měsících dopisování a video hovorů. Jen co se ranč prodá, plánuje se zamilovaná dvojice přestěhovat do Kalifornie či Colorada. Vydejte se s námi na netradiční house tour a omrkněte, jak bydlí hvězdy. 

Luxusní prostor 

Na rozsáhlém pozemku se nachází hned sedm obytných domů, některé z nich novým majitelům zajistí pravidelný příjem z pronájmu. Hlavní rezidence má čtyři ložnice, které navazují na uměleckou galerii. Učaruje vám rovněž otevřená kuchyně či obývací pokoj s krbem a dvě verandy svádějící k posezení pokaždé, když procházíte okolo. V další budově najdete například vířivku, jiný domek má zas bazén i vinný sklípek. Protože se po pozemku, na němž nechybí ani rybník s rybami, prohání i divoká zvěř, sem tam se na zahradu zatoulá stádo losů, jeleni, krocani či rozmanité druhy ptáků. Patrick Duffy prodává tento rančerský ráj o rozloze 390 akrů se vším všudy za 14 milionů dolarů. 

Klan Gucci: Luxusní sídlo z filmu si můžete pronajmout. Prohlédněte si dechberoucí bydlení

Redakce / 03. 12. 2021

Nákupní košík, knihy nebo dům střechou dolů: Seznamte se s těmi nejbláznivějšími stavbami

Tereza Braunová / 01. 07. 2022

Zdroj fotografií: úvodní fotografie z filmu Unholy Matrimony (1988), Profimedia, ostatní Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM