Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Zamilovaný do manželky i po 18 letech: Robert Downey Jr. se kvůli ultimátu od své ženy vzdal drog

Avatar photo Michaela Dočkalová
22. 01. 2024
Nechce se vám číst? Článek si můžete i poslechnout

Jsou skutečné spřízněné duše. Ač tvoří harmonický manželský pár už 18 let, pořád se cítí stejně zamilovaně jako v prvních dnech a týdnech, kdy se dali dohromady. Robert Downey Jr. a jeho žena Susan znají recept na úspěšné manželství.

Christina Aguilera vypadá dokonale: Fanynkám prozradila tajemství své proměny

Michaela Dočkalová / 18. 01. 2024

Sbírá ceny za Oppenheimera

Jejich tajný recept je prostý. Spočívá ve vzájemném respektu. „Závidí jim všichni přátelé,“ prozradil tajný zdroj z jejich blízkého okolí. Vzájemně se podporují a vždycky stojí jeden při druhém. Velkou oporou byla herci manželka i v době, kdy měl premiéru jeden z největších filmových hitů minulého roku. V dramatu Oppenheimer si Robert zahrál Lewise Strausse, největšího nepřítele samotného strůjce atomové bomby Roberta Oppenheimera. Dával jeden rozhovor za druhým a neustále musel obrážet propagační akce. Bez své ženy by to prý nezvládl. Úsilí bylo korunováno Zlatým glóbem a Critics Choice Award, jak dopadnou ceny BAFTA, na kterou je nominovaný taky, zjistíme za necelý měsíc. To už budeme vědět i to, zda Oppenheimer zvládne i všeobecně očekávané nominační žně na Oscary. 

Vytvořili vlastní produkční společnost

V roce 2010 spolu dokonce založili produkční společnost Team Downey, která produkovala Perryho Masona a další televizní a filmové projekty, ve kterých si Robert Downey Jr. zahrál hlavní roli. Susan svého manžela obdivuje, pořád nemůže uvěřit tomu, že má doma takový herecký talent.

Susan stojí po Robertově boku v dobré i zlém

Jde to i v showbyznysu: Manželské páry, jejichž láska přežila desítky let

Michaela Dočkalová / 12. 02. 2023

Zachránila mu život i kariéru

Robert a Susan se vzali v roce 2005 a mají spolu dvě děti, 11letého syna Extona a 9letou dceru Avri. S bývalou manželkou Deborah Falconer  herec má 30letého syna Indiu. V srpnu minulého roku Robert a Susan oslavili 18. výročí od svatby a neopomněli se pochlubit svým fanouškům na sociálních sítích. Robert zveřejnil sérii svatebních fotografií, z níž byli jeho příznivci jako u vytržení. Susan je také člověkem, který Robertovi pomohl zbavit se jeho závislosti na drogách. Když spolu totiž začínali randit, Robert se v drogách doslova utápěl. Také mu dělaly společnost dlouhá léta a ničily mu osobní i profesní život. Susan mu v té době dala ultimátum – buď ona, nebo drogy. Tehdy mu řekla, že tu pro něj vždycky bude, ale musí být čistý. Robert do ní byl natolik zamilovaný, že od roku 2003 si ke drogám ani nepřičichl. Později sám herec se smíchem prozradil: „Ultimáta skutečně fungují.“

Z feťáka jedním z nejlépe placených herců

Od chvíle, kdy zanechal drog a začal se věnovat především své kariéře, se z něj stal úplně jiný člověk. A hlavně jeden z nejrespektovanějších hollywoodských herců současnosti. Přízeň diváků po celém světě si vybudoval zejména rolí Iron Mana. Zahrál si ale například i Sherlocka Holmese. Na co sáhl, to se mu dařilo. Není se proto čemu divit, že se stal zároveň jedním z nejlépe placených herců světa. Jeho čisté jmění se odhaduje na 300 milionů amerických dolarů, v českých korunách jde o částku blížící se sedmi miliardám.

Nejstarší syn na rozcestí

Robert Downey Jr. je šťastný člověk. Má zářnou kariéru, úžasnou milující ženu a tři zdravé děti. I když nejstarší z nich, syn India, se před 10 lety pohyboval na velmi tenkém ledě. Nejenže stejně jako jeho otec užíval drogy, ale také ho v Hollywoodu zatkli za držení kokainu. Absolvoval odvykačku a teď už prý konečně, opět stejně jako jeho otec, seká latinu.

I po 18 letech je slavný herec do své ženy zamilovaný

Stydlivý idol, který kvůli roli začal jíst maso: Trnitou cestu Cilliana Murphyho na herecký Olymp může korunovat Oscar

Carlito Brigante / 13. 08. 2023

Dává sbohem toxickému hudebnímu byznysu: Britney Spears bude zřejmě psát písně pro jiné

Michaela Dočkalová / 17. 01. 2024

Zdroj: usmagazine.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM