Ranní klub /
Celý playlist
VIP

Blake Lively má vše, po čem ženy i muži touží: V 36 letech je navíc čtyřnásobnou matkou

Avatar photo Michaela Dočkalová
25. 08. 2023

Patří k nejkrásnějším herečkám, které kdy chodily po této planetě. Kromě krásy jí ale nechybí ani velká dávka talentu. A daří se jí i v soukromém životě. Blake Lively je už 11 let šťastně vdaná. Nyní se po tříleté pauze vrací na plátna kin. Čtyřnásobná maminka právem sklízí velký obdiv. A dnes slaví 36. narozeniny. 

Blake Lively se narodila 25. srpna 1987 v Los Angeles v Kalifornii. Dnes již zesnulý otec Ernie byl herec a režisér, matka Elaine se živila jako hledačka talentů. Blake je nejmladší z pěti sourozenců, přičemž se všichni věnují herectví.

Jako Ken dobyl plátna kin i hitparády: Ryan Gosling má i svou plastovou verzi, podobu budete hledat marně

Michaela Dočkalová / 24. 08. 2023

Do školy začala chodit ve 3 letech

O Blake je známo, že do první třídy nastupovala už v pouhých 3 letech, a to proto, že doprovázela svého 6letého bratra, který odmítal chodit do školy bez doprovodu. Jenže Blake s prvňáčky pochopitelně nestíhala a tak jí učitelka řekla, že ji bude muset přesunout do třídy pro mentálně postižené děti. Základní školu nakonec absolvovala, i když s ne úplně ideálním vzděláním. Navíc také během svého dětství vystřídala 13 různých škol. Na střední škole ale byla ve všem premiantkou. Stala se roztleskávačkou, prezidentkou třídy i členkou školního sboru.

Hvězda Super drbny

Původně měla Blake úplně jiný sen než se stát herečkou. Chtěla studovat na Stanfordské univerzitě. Když jí ale bylo 17, nakonec se svým okolím nechala přesvědčit, aby navštívila pár konkurzů. Okamžitě se setkala s úspěchem. V roce 2005 dostala roli v komedii Sesterstvo putovních kalhot. Její výkon byl dokonce oceněn nominací na cenu Teen Choice Award. Dva roky nato dostala hlavní roli v jednom z nejúspěšnějších seriálů všech dob, Gossip Girl neboli Super drbna. Ve letech 2007–2012 tak měla o popularitu postaráno.

Diváci i odborná veřejnost si cení jejího výkonu v dramatu Elvis a Anabelle, krimi filmu Město nebo thrilleru Divoši. V roce 2015 si vystřihla hlavní roli v oblíbené komedii Věčně mladá. Než přerušila kariéru kvůli svým dětem, zahrála si ve žraločím dramatu Mělčiny nebo ve filmu Woodyho Allena Café society. Zatím naposledy jsme měli možnost ji vidět v thrilleru Rytmická reakce z roku 2020. V příštím roce se na ni můžeme těšit jako na jednu z hlavních postav romantického dramatu It Ends With Us.

Super drbna tehdy a dnes: Jak žijí hvězdy příběhů zlaté mládeže a jak vypadá titulní hrdinka, kterou jsme v seriálu jen slyšeli

Denisa Grofová / 13. 03. 2023
S kolegou ze seriálu Super drbna Pennem Badgleyem randila dva roky, poté zůstali přáteli

Než poznala lásku svého života

Ještě než potkala svého osudového muže Ryana Reynoldse, 3 roky randila s hercem Kellym Blatzem. V letech 2008–2010 tvořila pár se svým hereckým kolegou ze Super drbny Pennem Badgleyem, který se později proslavil seriálem Ty (You) z dílny streamovací platformy Netflix. Románek však drželi v tajnosti. I poté, co se rozešli, zůstali dobrými přáteli. V říjnu 2010 údajně randila s Ryanem Goslingem, ale ani jeden z nich vztah nikdy nepotvrdil. Blake se naopak nechala slyšet, že to byl jen vtípek pro veřejnost.

Bouřlivé léto s DiCapriem  

Léto 2011 měla velmi bouřlivé, protože se scházela s Leonardem DiCapriem. Ovšem už na podzim 2011 začala být spojována s Ryanem Reynoldsem. Seznámili se už v dubnu 2010, kdy spolu natáčeli sci-fi film Green Latern. V dubnu 2012 si společně koupili dům na severu státu New York a v září téhož roku se vzali poblíž Charlestonu v Jižní Karolíně. Ryan a Blake spolu mají čtyři děti, nejstarší osmiletou James, dále dcery Inez a Betty. Letos v únoru se jim narodil čtvrtý potomek. Jeho jméno ani pohlaví ovšem není dosud známo.

Za Ryana Reynoldse se provdala v roce 2012

Nejkrásnější hollywoodský pár současnosti? Vtipkuje, škádlí se a plodí jedno dítě za druhým

Michaela Dočkalová / 21. 12. 2022

Ve zlatě i záplavě květin: Nejhezčí outfity těhotné Blake Lively

Andrea Machajdíková / 26. 09. 2022

Zdroje: csfd.cz, insider.com, biography.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM