Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Nejkrásnější hollywoodský pár současnosti? Vtipkuje, škádlí se a plodí jedno dítě za druhým

Avatar photo Michaela Dočkalová
21. 12. 2022

O Blake Lively a jejím manželovi Ryanu Reynoldsovi se říká, že jsou nejkrásnějším hereckým párem světa. A že mají naprosto dokonalý vztah. Nechybí jim humor a neváhají se celému světu ukázat v obyčejném pyžamu. 

Když se poprvé potkali, nemohli spolu začít chodit, protože ona byla zadaná a on dokonce ženatý. Jiskra ale byla zažehnuta a po čase skončili spolu. A už dvanáct let jdou příkladem všem zamilovaným párům.

Předčasná smrt filmové hvězdy: Zabila Brittany Murphy plíseň, matka nebo manžel obklopený řadou záhad?

Martina Hoblová / 20. 12. 2022

Fotka se Santa Clausem se stala hitem Instagramu

Na začátku prosince zveřejnil Ryan Reynolds rodinnou fotografii, na níž je Blake Lively zvěčněná ve vánočním pyžamu, její muž Ryan Reynolds v kulichu a domácím oblečení a také starší muž a žena v oblečení Santa Clause a paní Clausové. Reynolds fotku okomentoval s tím, že Jessicu Claus a jejího muže potkali v Polárním expressu. A fanoušci šíleli. Blake Lively fotku sdílela i na svůj Instagram, ale když to její muž zjistil, svou ženu se škodolibou radostí upozornil, ale zároveň se naoko kál, že má na fotce oříznuté tenisky a že se tahle chyba stala pouhým nedopatřením. Lively se naštvala také jen naoko a ihned původní fotku smazala a sdílela novou, aby na ní mohla označit exkluzivní značku bot Louboutin. 

Škádlí se navzájem

Ostatně na sociálních sítích se manželé škádlí velmi rádi. Reynolds s oblibou publikuje na svých sociálních sítích fotky své manželky na velmi nelichotivých záběrech. Blake Lively mu ale jeho vtípky bohatě oplácí. Protože si jejího muže fanoušci často pletou s Ryanem Gosligem, přidává zase na své sociální sítě fotky právě s ním a nikoliv se svým mužem. Ti dva si rozhodně nemají co vyčítat. 

Poprvé se potkali v nevhodnou dobu

Pár se seznámil při natáčení snímku Green Lantern v roce 2010. Ale v té době měl Ryan za manželku nejatraktivnější ženu světa Scarlett Johansson. Ani Blake Lively tou dobou nebyla sama. Chodila s hercem Pennem Badgleyem. Od jejich seznámení uplynulo sotva pár měsíců a Ryan požádal o rozvod. Podle jeho vlastních slov ale rozvod se Scarlet Johansson nijak nesouvisel s Blake. Plánoval být sám. To mu ale nevyšlo. Než se však dali oficiálně dohromady, ještě nějaký ten čas uplynul. Mezitím stihla herečka randit s Leonardem DiCapriem. Ryan a Blake ale k sobě měli stále blíž a blíž. Po roce randění se nakonec vzali a fanoušci jásali. Hlavní představitelka seriálu Super drbna se nechala slyšet, že nikdy v životě nebyla šťastnější. 

Setkali se na natáčení komiksového Green Lanterna. Film byl propadákem, ale ze setkání po čase vznikl krásný pár

Čím více, tím lépe

Od začátku se shodovali v tom, že chtějí velkou rodinu. Blake má hned čtyři sourozence a Ryan tři. Proto byly minimálně tři děti závazek, který si na počátku manželství stanovili. Nyní, po jedenácti společných letech, čekají v řadě už čtvrtého potomka, ale rozhodně nemusí být tím posledním. Nyní jsou hrdými rodiči sedmiletého syna Jamese, šestileté Inez a tříleté Betty. U Reynoldsů platí staré dobré přísloví: Čím více, tím lépe. Ještě aby se jim dobře neplodilo, kdy patří mezi nejkrásnější páry. Vždyť krásní lidé plodí krásné děti. Takže lépe víc než míň, to je přeci jasné.

Pár se poslední dobou snaží své děti nevystavovat pozornosti médií a sociálních sítí, v roce 2016 ještě tak striktní nebyl

Babyboom slavných: Přírůstek do rodiny očekávají Blake Lively a Ryan Reynolds, Kelly Osbourne i frontman Maroon 5

Denisa Grofová / 10. 10. 2022

Ryan Reynolds bojuje s úzkostí, Selena Gomez je bipolární, Kit Harrington zvažoval sebevraždu: Celebrity upozorňují na nutnost mluvit o duševním zdraví

Kristýna Ševčíková / 06. 10. 2022

Zdroje: www.usmagazine.com, pagesix.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM