Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Mix

Zpěvačka Cher boří stereotypy: Randí s o 40 let mladším mužem a nemůže si ho vynachválit

Avatar photo Michaela Dočkalová
23. 11. 2022

Šestasedmdesátiletá zpěvačka oficiálně potvrdila nový vztah. Randí s o čtyři desetiletí mladším producentem Alexandrem Edwardsem. A nemůže si ho vynachválit. Prý se k ní chová jako ke skutečné královně.

Propastný věkový rozdíl samozřejmě nezůstal bez odezvy. Na všechny nepřejícné komentáře má však Cher jednoznačnou odpověď: „Láska nezná matematiku.“ Dvojice se seznámila minulý měsíc na pařížském týdnu módy, a přestože spolu randí teprve krátce, zpěvačka už Edwardse stihla představit své rodině.

Edwards dříve chodil s bývalou přítelkyní Kanye Westa Amber Rose, mají spolu i syna Slashe. Rozešli se ale kvůli tomu, že ji Edwards údajně podváděl. To však Cher vůbec nevadí. Tvrdí, že je zamilovaná, ale ne zaslepená. V minulosti tvořila pár například s hercem Tomem Cruisem, režisérem a scenáristou Warrenem Beattym, zpěvákem Sonny Bonem, za kterého byla téměř deset let vdaná, nebo rockovým hudebníkem Greggem Allmanem, s nímž tvořila manželský pár čtyři roky.

Zpěvačka Cher a producent Alexander Edwards opouštějí ruku v ruce restauraci Olivetta v Hollywoodu, kde povečeřeli společně s rapperem Tygou. Začínající láska jim sluší.

Odmítla botox, přítel o ni ztratil zájem: Sharon Stone (64) bojuje proti povrchnosti fotkou v bikinách

Iva Růžičková / 05. 09. 2022

Dílo přírody, nebo chirurgů? Slavné ženy, které ještě neoslavily 30, ale vypadají výrazně jinak než dřív! Podívejte se fotky dříve a dnes

Andrea Machajdíková / 16. 11. 2022
Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM