Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Dílo přírody, nebo chirurgů? Slavné ženy, které ještě neoslavily 30, ale vypadají výrazně jinak než dřív! Podívejte se fotky dříve a dnes

Andrea Machajdíková
16. 11. 2022

Touha po dokonalosti je silná, a když jste navíc pod neustálým drobnohledem kamer a fotoaparátů a k tomu máte neomezený rozpočet, snadno podlehnete. O starších herečkách, které se staly závislými na plastických operacích, už byly popsány stohy papíru (a terabajty dat). Ale pod skalpel plastických chirurgů míří stále mladší ženy. 

Pojďme si představit pětici světově známých pod třicet let, které nesázejí jen na přirozenou krásu.  

Baletka XXL, mořská víla snědé pleti i mužský polibek v Popelce: Pohádky, které boří stereotypy

Karin Šnýdrová / 07. 11. 2022

Kylie Jenner (25)

Snad největší proměnou prošla nejmladší z klanu Kardashianových, kde jsou plastiky téměř denním chlebem. Když porovnáte její fotky z dospívání a dnes, neuvěříte, že se jedná o stejného člověka. Mladá miliardářka, mimochodem vůbec nejmladší z kategorie selfmade, během pár let podstoupila úpravu nosu, zvětšení rtů, několik botoxů a podle všeho i zvětšení poprsí a zadku. Sama Kylie ovšem zarytě tvrdí, že téměř žádné invazivní zákroky nepodstoupila. Prý jen umí kouzlit s make-upem a účesem. 

Kylie v roce 2012 a letos

Bella Hadid (26)

Mladší ze sesterského dua je sice považována za jednu z nejkrásnějších žen světa, ale i za jejím vzhledem stojí hned několik úprav. Plnými rty se pyšnila vždy, ale například tvar nosu má dnes úplně jiný. Stejně tak je evidentní i úprava víček. Někteří odborníci tvrdí, že podstoupila také zeštíhlení obličeje pomocí odebrání tuku z tváří. Bella má ovšem stejnou taktiku jako Kylie, takže jakékoliv zákroky popírá. 

Od roku 2015 se Bella docela změnila

Ariana Grande (29)

Jedna z nejpopulárnějších zpěvaček dnešní doby dnes vypadá také o dost jinak než před pár lety. Sama ovšem říká, že není možné porovnávat vzhled před deseti lety a dnes. A samozřejmě žádné razantní zákroky nepřiznala. Na první pohled je ale evidentní, že si nechala vyplnit rty a dost pravděpodobně i upravit tvar nosu. A to nebude všechno. 

Porovnejte Arianu z roku 2015 s modelem 2020

Hailey Bieber (25)

A také Hailey Bieber, za svobodna Baldwin, tvrdí, že za její proměnou stojí jen „stárnutí“. Řekla také, že vypadá jinak, protože výrazně zhubla a změnila účes. Mluví se ovšem o tom, že podstoupila minimálně úpravu nosu a výplň rtů. Tak posuďte sami, jestli je tohle změna, za kterou stojí jen pár let navíc. 

Vlevo Hailey před 11 lety, tedy v roce 2011, vpravo na akci z letoška

Bella Thorne (25)

Mladá herečka podstoupila první zákrok už v šestnácti letech! Jednalo se o úpravu tvaru nosu. Tím to ovšem neskončilo. Následovala (nejedna) výplň rtů a pochopitelně i celebritami milovaný botox.

Rozdíl deseti let (2012 vs 2022)

Chtěla být žokejkou, utekla jí olympiáda a není jen ramínkem na šaty: Seznamte se s Bellou Hadid, nejkrásnější ženou světa

Andrea Machajdíková / 16. 10. 2022

Nejprotivnější hvězdy Hollywoodu, s nimiž nechce nikdo pracovat: Chamtivá Sarah Jessica Parker, vztekloun Tom Hardy a psychopat Steven Seagal

Carlito Brigante / 13. 11. 2022

Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM