Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Barbie ve filmu i v životě? Margot Robbie si o sobě chce rozhodovat sama

Avatar photo Michaela Dočkalová
03. 10. 2023

Ač se může zdát, že se Margot Robbie ukazuje vždy jenom dokonale upravená, s perfektním make-upem a vybraným outfitem, ve skutečnosti i ona je úplně normální ženou jako každá jiná. A dokazuje to dnes a denně, kdy je příkladem pro další ženy.

Fanoušci ve varu: Claudia Schiffer ukázala dokonalou postavu v bikinách

Michaela Dočkalová / 26. 09. 2023

V Řecku si užívala s manželem

Hvězda velkofilmu Barbie a její muž, filmový producent Tom Ackerley, se vydali na dovolenou na nepříliš známý řecký ostrov Sifnos, aby si užili vytouženého klidu a soukromí. Ani jednoho se jim ale nedostalo, novináři mají oči úplně všude a hledají jakoukoliv senzaci spojenou s novodobou Barbie. Jenže žádného skandálu ani senzace se nedočkali. Dovolenou herečka po „růžovém šílenství“ potřebovala jako sůl.

Růžovou v Řecku tak opustila a vsadila na přírodnější barvy. Novináři ji přistihli na březích ostrova v bílých jednodílných plavkách, ve kterých vypadala jako panenka i bez své tradiční barvy. Ostatně vypadalo to, že jedinou růžovou výbavu, kterou si na dovolenou vzala, byly její dva kufry.

O prázdninách si užívala s manželem v Řecku

První společná dovolená za dlouhé měsíce

S manželem dováděli ve vodě a vyměňovali si vřelé doteky i polibky. Také si v předchozích měsících vzájemné pozornosti příliš neužili. Ve skutečnosti spolu strávili první dovolenou od chvíle, kdy se Margot Robbie objevila na červeném koberci při uvedení filmu Barbie režisérky Grety Gerwig. Samozřejmě ji tehdy doprovázel i její manžel, který pro tuto příležitost zvolil jednoduchý černý smoking.

Margot Robbie je jako Barbie i bez růžové: Na červený koberec přenesla styl z očekávaného filmového hitu

Michaela Dočkalová / 19. 07. 2023

Cesta k lásce

Přestože Margot Robbie, zejména po červencové premiéře filmu Barbie, dostává tisíce vzkazů od mužů s nabídkami na rande i kvalitní sex, ke všem nabídkám zůstává naprosto lhostejná. Od té doby, kdy se v roce 2013 seznámila se svým současným mužem při natáčení válečného dramatu Suite Française, mají oči jen pro sebe. I když jim chvilku trvalo, než si k sobě našli cestu. Následující rok ale spolu konečně začali randit a v roce 2016 se vzali při soukromém obřadu na australském Gold Coast.

Pomýšlí na rodinu?

Pár drží své soukromí pod pokličkou a zřídkakdy se ukazuje společně. Někdy to ale nejde jinak, protože Margot a Tom netvoří jen manželský pár, ale jsou zároveň také kolegové. V roce 2014 společně s dalšími přáteli založili produkční společnost LuckyChap Entertainment. Kariéru má rozjetou slušně, a tak si někteří lidé neodpustí poznámky na to, zda ve svých třiatřiceti letech kvůli práci neupozaďuje rodinu. Jako kdyby jedinou povinností ženy bylo rodit děti!  Jenže Margot Robbie má před sebou spoustu plánů, například natáčení Harley Quinn vs. The Joker, který má jít do kin v roce 2024. Jenže australská herečka se nenechá společností do ničeho tlačit, a pro jistotu si už v roce 2017 nechala zamrazit vajíčka, aby se pak mohla kdykoli rozhodnout pro to stát se rodičem. Anebo také ne. 

Zdroj: people.com, www.businessinsider.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM