Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Margot Robbie je jako Barbie i bez růžové: Na červený koberec přenesla styl z očekávaného filmového hitu

Avatar photo Michaela Dočkalová
19. 07. 2023

Celé natáčení filmu Barbie se neslo v růžové barvě. Stejně tak se v růžové dlouhé měsíce na billboardech prezentovala i její hlavní představitelka Margot Robbie. Ovšem na premiéru filmu v Los Angeles vynesla šaty černé a nesmírně tím všechny překvapila. Pořád je to ale Barbie a nejspíš právě tohle je hereččina osudová role.

Margot Robbie je pro roli Barbie podle mnohých fanoušků jako stvořená. A není divu. Už trailer napověděl, že i kdyby film nedosahoval absolutně žádných kvalit, Margot se do dějin americké kinematografie zapíše jako nejsladší filmová postava všech dob. A nic na tom nemění ani její černá slavnostní róba (obvykle však na premiéry nosí šaty růžové), kterou na uvedení filmu vynesla jen před pár dny.

Nemístný žert na synův účet: Will Smith to schytal od fanoušků i rodiny

Michaela Dočkalová / 14. 07. 2023

Zpátky do roku 1960

Právě černé třpytivé upnuté šaty zakončené širokým tylovým lemem značky Schiaparelli vzbudily na červeném koberci velké pozdvižení. Margot svou róbou ovšem nešlápla vedle, jen jejím prostřednictvím odkázala na vintage šaty panenky Barbie z roku 1960. A nezapomněla je doplnit ani růžovým kouskem látky, přesně tak, aby vypadala jako retro ikonická Barbie. Zvolila dokonce i velmi podobný účes, stejné vysoké černé rukavičky, diamantový choker a nenápadné líčení podtrhnuté červenou rtěnkou.

Barbie a Ken byli na losangeleské premiéře perfektně sladěni

Jedna z nejžádanějších hereček

Bezpochyby lze říct, že Margot Robbie je v současnosti jednou z nejžádanějších hollywoodských hereček. V posledních letech si zahrála například ve filmu Tenkrát v Hollywoodu, kde sice nedostala příliš velkou roli, přesto v ní dokázala zazářit, akčním Sebevražedném oddílu nebo v Babylonu, kdy si zahrála po boku Diega Calvy a Brada Pitta. Letos měl také premiéru film Asteroid City, v němž ale opět dostala jen menší roli. Z roku 2017 stojí za připomenutí životopisný snímek Já, Tonya, v němž ukázala, jak obrovský potenciál v sobě ukrývá.

Získá vytouženého Oscara?

Není proto divu, že celý svět nyní upnul pozornost právě k Barbie. Očekává se od něj hodně, ale ještě více se čeká od krásné Margot. Může to být její životní role, za níž třeba konečně získá vytouženého Oscara nebo jinou prestižní filmovou cenu, na kterou stále marně čeká. Nominovaná na Oscara byla v minulosti už dvakrát: Právě za snímek Já, Tonya a v roce 2019 také za Nejlepší herečku ve vedlejší roli ve filmu Šokující odhalení. Nominace na Zlaté glóby má hned tři, kromě dvou výše uvedených filmů také za Babylon z minulého roku. Další filmové nabídky se jí jen hrnou. V příštím roce má mít premiéru dobrodružný filmy Harley Quinn vs The Joker, ve kterém si zahraje po boku charismatického Jareda Leta.

Na roli Kena je prý příliš starý a ošklivý: Ryan Gosling se s kritiky nemaže

Michaela Dočkalová / 30. 06. 2023

Polibek od Brada Pitta: Margot Robbie změnila scénář, aby si splnila sen

Michaela Dočkalová / 25. 12. 2022

Zdroj: csfd.cz, dailymail.co.uk
Foto: Fred Duval / Shutterstock.com, Rodin Eckenroth / WireImage / Getty Images

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM