Nejlepší hudba v metropoli
Celý playlist
Poslouchat online
Nejlepší hudba v metropoli /
Celý playlist
Ostatní

Dům v Malibu jí shořel na popel, teď se vrací na místo činu: Miley Cyrus koupila luxusní vilu za 7,9 milionu dolarů!

Karin Šnýdrová
01. 12. 2022

Do světa showbyznysu vstoupila s andělskou tvářičkou, v roli neviňátka však nezůstala dlouho. Její skandály hltali fanoušci stejně jako kontroverzní videoklipy, které bořily rekordy v sledovanosti. Před pár dny oslavila Miley Cyrus třicáté narozeniny a co se týče darů, nedržela se zkrátka. Nadělila si luxusní vilu za 7,9 milionu dolarů. 

Zpěvaččin nový dům se nachází v kalifornském městě Malibu, které je domovem mnoha hollywoodských celebrit. Ostatně i samotná Miley Cyrus už je zde známou firmou. Bydlela tu s hercem Liamem Hemsworthem. O hnízdečko lásky však pár přišel během rozsáhlých požárů v roce 2018 a popelem nakonec lehnul i jejich vztah. Miley Cyrus se ale letos vrací na místo činu. 

Harry Potter prodal byt snů: Koupil ho v pouhých 19 letech, v domě jsou slavní sousedé a z měsíčních poplatků se vám zatočí hlava

Karin Šnýdrová / 18. 11. 2022

Bouřlivý život Miley Cyrus

Patří k hvězdám Disney Channelu. Seriál Hannah Montana (2006-2011), kde si zahrála zpěvačku v utajení, ji proslavil prakticky přes noc. Jenže image hodné holky Miley Cyrus nevydržela napořád. Perverzní tance, odvážné videoklipy a extravagantní šatník z ní vytvořily jednu z největších rebelek showbyznysu. Bouřlivé období nezažívala jen ve své kariéře, ale také v soukromí. Vztah s australským hercem Liamem Hemsworthem byla prostě divoká jízda. Randili spolu víc než dekádu, několikrát se rozešli a znovu sešli, v roce 2018 si dokonce řekli své Ano. O devět měsíců později už ale vyplňovali rozvodové papíry. Miley Cyrus pak na nějaký čas dala sbohem všem mužům a vídala se s blogerkou Kaitlynn Carter. Dnes už má zas jinou známost. Zda si bubeníka Maxxe Moranda nastěhuje i do svého nového sídla, ovšem ukáže až čas. 

Nový dům v Malibu si zpěvačka pořídila za 7,9 milionů dolarů

Nový dům v Malibu

Letos v létě se zbavila svého ranče v Nashvillu, který prodala za 14,5 milionu dolarů, investice do jiné nemovitosti byla tedy na místě. Miley si vybrala dům se šesti ložnicemi a šesti koupelnami v Malibu, za nějž zaplatila 7,9 milionu dolarů. Vila ve středomořském stylu stojí na kopci a své nové majitelce nabízí dokonalý výhled na Tichý oceán. Největší předností, kterou Miley Cyrus jistě ocení, je však soukromí. Mazaně zastrčený dům se nachází na rozlehlém pozemku o výměře zhruba 1,5 akru a vede k němu dlouhá příjezdová cesta. 

Středomořský interiér 

Interiér je laděný do středomořského stylu, v místnostech tedy převládá bílá barva a nechybí ani francouzská okna, díky kterým jsou vnitřní prostory krásně prosvětlené. Návštěvy může zpěvačka pohostit ve formální jídelně, obýváku s krbem nebo pokoji s kulečníkovým stolem. A s přespáním si hosté nemusí lámat hlavu. Obyvatelům domu je k dispozici šest ložnic a stejný počet koupelen. Za zmínku stojí samozřejmě i nádherná zahrada, jejíž dominantou je vyhřívaný bazén s vířivkou. 

Poprvé se svlékla v 15, naštvala čínské pohlaváry a má ráda ženy i muže: Třicátnice Miley Cyrus a její skandály

Michaela Dočkalová / 23. 11. 2022

Dům Whitney Houston a Bobbyho Browna je na prodej. Jak bydlela jedna z nejslavnějších zpěvaček historie?

Karin Šnýdrová / 11. 11. 2022

Zdroje: Insider.com, Dailymail.com, Vogue.com, Dirt.com
Zdroj fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM