Ranní klub /
Celý playlist
VIP

Poprvé se svlékla v 15, naštvala čínské pohlaváry a má ráda ženy i muže: Třicátnice Miley Cyrus a její skandály

Avatar photo Michaela Dočkalová
23. 11. 2022

Herečka, zpěvačka a věčná skandalistka Miley Cyrus slaví třicáté narozeniny. Někdejší dětská hvězdička hudební série Hannah Montana vyrostla ve svéráznou ženu, která jde z průšvihu do průšvihu. Do svých třiceti let toho zažila už tolik, co jiní nestihnou za celý život.

Miley Cyrus se v roce 2006, když jí bylo čtrnáct, proslavila jako hlavní hvězda televizního seriálu nominovaného na cenu Emmy Hannah Montana. Ztvárnila v něm obyčejnou dospívající dívku a zároveň slavnou zpěvačkou s miliony fanoušků. Z křehké blonďaté dívenky se ovšem v průběhu času stala pořádná rebelka, která ráda provokuje. Přesto, nebo možná právě proto, se v roce 2008 dostala do žebříčku stovky nejvlivnějších lidí světa. Skoro každá dívka chtěla být jako ona. Dokud nepřišel její první větší skandál. Kdysi se do její e-mailové schránky naboural neznámý hacker a to, co odhalil, si nenechal pro sebe. Zveřejnil snímky Miley Cyrus, které zachycovaly její intimní chvilky s tehdejším přítelem. Teoreticky o nic moc nešlo, ale vedení televize, s níž měla Miley tehdy smlouvu, rozhodlo o tom, že vztah musí okamžitě ukončit.

To za nás nebylo! Nejen Halloween a Valentýn postupně válcují i Česko. Víte, co je baby shower a jak dnes vypadají rozlučky se svobodou?

Karin Šnýdrová / 22. 11. 2022

V patnácti se poprvé svlékla

O další skandál se postarala v pouhých patnácti letech, kdy ji světoznámá fotografka Annie Leibovitz fotila na obálku magazínu Vanity Fair bez podprsenky, oděnou jen v saténu. Miley se nakonec za fotku musela omluvit. V pozdějších letech se ale neváhala svléknout úplně celá. Jindy měla průšvihy úplně jiného typu. V roce 2009 se na veřejnost dostala fotka, na níž si vytahuje oční víčka do stran, aby vypadala více asijsky. Tím pořádně naštvala všechny významné představitele Číny.

Rok 2008 a patnáctiletá Miley na fotce Annie Leibovitz

Masturbace na jevišti

To však byly jen drobné přešlapy oproti tomu, co následovalo. Spoře oděná tancovala u tyče, nechávala se zvěčnit, jak se slastným výrazem kouří marihuanu i jak popíjí alkohol. V létě roku 2012 se z ničeho nic ostříhala na kluka a o rok později se úplně nahá houpala na demoliční kouli v klipu k písni Wrecking Ball. Klip má ostatně více než miliardu zhlédnutí. Později zašla ještě dál a na svých vystoupeních předstírala masturbaci i soulož. V roce 2013 na předávání cen MTV dokonce předváděla twerking, při kterém se otírala o zpěváka Robina Thicka. Za jednu jedinou minutu pod tuto událost na sociální síti Twitter přibylo 306 tisíc komentářů.

Do manželství skončila po hlavě

Její první láskou se stal zpěvák Nick Jonas ze skupiny Jonas Brothers. Po něm se bezhlavě zamilovala do herce Liama Hemswortha, s nímž se seznámila v roce 2009, kdy natáčeli snímek Poslední píseň. Vztah ale měli poněkud bouřlivý. Než si konečně řekli své Ano, dvakrát se rozešli. Manželství jim vydrželo jenom dva roky.

Miley Cyrus se netají tím, že se jí líbí i ženy. V dospívání ji prý dokonce přitahovaly dívky víc než chlapci a první sex proto zažila právě se svou kamarádkou. Dnes ale nejspíš dává přece jen přednost mužům. Na počátku letošního se pochlubila čerstvou známostí. Tou je bubeník Maxx Morando, s nímž ji nepojí jenom hudba, ale i společní přátelé a známí. Snad jí tentokrát vztah vydrží. 

Miley a Maxx v květnu letošního roku

Soukromé životy dětských hvězd veselé nebyly. Kdo skončil za mřížemi a kdo v léčebně?

Karin Šnýdrová / 01. 06. 2022

Drogy, poškozování, střídání partnerů, mrtvice a občas i hudba: Demi Lovato slaví 30

Denisa Grofová / 19. 08. 2022

Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM