Ranní klub /
Celý playlist
Mix

Týdenní horoskop: Lvi budou bojovat o přežití, Panny budou procházet samotou, Rybám spadly růžové brýle

Avatar photo Roman Zahrádka
03. 09. 2023

V týdnu od 4. do 10. září se retrográdní Merkur v Panně přiblíží do trigonu na Jupitera v Býku, což vytvoří velmi pozitivní astrologické klima pro důležitá jednání, podpisy významných smluv, zahájení studia nebo léčbu různých onemocnění. Také obchody by se měly hýbat a komunikace by neměla váznout. Nastane ideální čas pro koupi či prodej nemovitosti, anebo pro zahájení rekonstrukcí.

V druhé polovině týdne bude Slunce v Panně a v trigonu s Jupiterem v Býku. Co to znamená? Přichází ideální čas pro zahájení dobře připravených a rozvážných projektů. Stejně tak se bude dál dařit obchodům a obchodním transakcím.

A jak na tom budou jednotlivá znamení?

Tajemství dokonalého těla Heidi Klum: Drastické diety nedrží, přesto je na sebe velmi přísná

Michaela Dočkalová / 01. 09. 2023

Beran

Před Berany je období, během něhož se budou muset zachovat správně. Čas od nich bude totiž vyžadovat pověstnou sebeúctu a hodnotu, protože si budou muset začít vážit sami sebe. Musí se připravit na to, že je čekají mnohem těžší lekce než doposud a mnohdy při tom padnou na kolena. Bude na nich, aby se naučili vstát, ale jednoduché to nebude. Konstelace Uranu ve Vodnáři a 12. domě pro ně znamená, že mají zkusit rozvířit všechny možnosti, které mají, být k nim otevření, jít za svou vizí a hledat sami sebe, aby se neztratili. Je čas jít a jednat.

Býk

Býci mají před sebou čas přemítání o jejich profesi a vztazích na pracovišti. Možná budou velmi zvláštně překvapeni, co všechno se bude dít, až jim může najednou jít z práce hlava kolem. Bude proto zapotřebí nastolit sebedisciplínu, protože jinak se Býci jen tak hned nevrátí do rovnováhy. Musí hodně věřit sami v sebe, i v to, co dělají. Z případných nesnází se totiž dostanou díky vlastní tvořivosti. Pouze tak budou moci ostatním i sami sobě dokázat, že si na ně jen tak někdo nepřijde a že pracovní úkoly hravě zvládnou. Potom už se jich nic nedotkne.

Blíženci

Blíženci si měli už dříve osvojit sebedisciplínu a mají teď s její pomocí pokračovat ve svém snažení. Měli by už zvládat případná úskalí či pocity, že jsou většinu svého života sami a že nemají u ostatních žádné pochopení či zastání. Měli by na to být už zvyklí. Přijde však někdo, kdo by to mohl změnit, Blíženci to budou chtít, ale najednou se tomu začnou podvědomě bránit. Bude na nich, aby oživili něco, co se zdálo být již mrtvé, jít si za tím a být přitom zodpovědní, protože to nebude jednoduché. Bude třeba jít až k jádru věci, bude to buď a nebo.

Jako voda a oheň: Tahle znamení zvěrokruhu se vzájemně nesnesou ani minutu

Tereza Braunová / 13. 04. 2023

Rak

Rakům pokračuje období zvláštního smutku, kdy něco měli udělat, něco se ztratilo nebo nestalo, co chtěli, a oni z toho budou dost vyčerpaní. Dobrá zpráva však je, že to všechno zvládnou a nebudou na to sami. Musí ale vše obhájit skrze svůj cíl, zároveň však musí akceptovat každodenní realitu. Je to jediný způsob, jak se vhodně projevit a nalézt co nejvěcnější cestu k uspokojivému řešení dané situace. Pokud se toho budou Raci držet, postaví se nejen na vlastní nohy a prosadí svou, ale nadobro také zažehnají případná nedorozumění v rodině.

Lev

Lvi budou bojovat o vlastní přežití. Budou z toho mít deprese, úzkosti a splíny. Měli by si však uvědomit, že je to jen přechodné období, které je jim dáno proto, aby se s něčím vyrovnali, něco si odžili a smířili se s tím, že to tak prostě je a bude i dál. Konstelací Lvů bude Mars v Panně v 1. domě. Co to znamená? Měli by energii, která jim zbývá, použít pro sebe, zbytečně nečekat a nastartovat vše dobré, co si předsevzali, nikoli použít tuto energii ke konfrontaci. Pokud by to ale oddalovali, mohli by dočasně vyhořet, a pak už by bylo vše mnohem těžší.

Panna

Panny budou procházet vnitřní samotou. Události, které v jejich životě už nastaly, je budou i nadále držet v nerovnováze a pochybnostech. V minulosti Panny riskovaly a není vyloučeno, že zariskují i tentokrát, aby zjistily, že se to všechno muselo stát, i když za cenu pomyslného štěstí. Konstelace Pluto ve Vodnáři v 6. domě je bude nabádat, aby v sobě oživily obrovské vize, jimiž disponují a jsou jich schopné díky své pečlivosti docílit, a to přesto, že představují kupu práce. Panny mají jít až k příčině a sloužit i nadále dobru, pak dosáhnou všeho, co si usmyslí.

Váhy

Váhy, neklesejte na mysli, přestože období, které prožíváte, je mnohdy plné bolesti a zoufalství. Neztrácejte však naději, takový život prostě je. Radost se střídá se smutkem a tak pořád dokola. Hlavně si věřte, věřte ve své pocity a buďte k sobě zodpovědné, a to i do budoucna. Vyplatí se vám to. Nemějte strach, když něco hned nejde podle plánu. Nakonec vše dobře dopadne, jestliže začnete používat svoji intuici a zaměříte ji správným směrem. Potom vás čeká veliký úspěch. Je tím myšlen váš klid a pocit vítězství v oblasti zdraví.

Štír

Štíři budou moci být na sebe s přicházejícím týdnem hrdí, protože nevzdali svoje úsilí, díky čemuž se ocitnou na správném místě. Pracovně se jim bude dařit. Ve vztazích se ale projeví velké trhliny a propasti, protože někdo rozvíří srdce Štírů, kteří budou zvažovat, jestli to, co doposud měli, je pro ně to pravé. Tuto situaci mohou zvládnout s pomocí komunikace a trpělivosti, přesto by měli dobře zvážit, jestli to, co mají, je pro ně skutečnou radostí. Mohlo by se totiž stát, že jim budou přicházet do cesty další možnosti, dokud svůj život nezmění.

Střelec

Střelci budou po celý týden s něčím vnitřně nespokojení. Neuspokojí je žádná vnější okolnost. Mohou mít všechno – rodinu, zdraví, majetek, ale pořád to nebude ono. Měli by si však uvědomit, že nemohou vinit všechny, ale začít by měli především sami u sebe, protože na nich všechno stojí a s nimi všechno padá. Jsou v neustálém procesu učení a životního růstu ve vztazích. Měli by si proto osvojit trpělivost a být přesvědčení, že se pro ně najde někdo pravý, kdo bude vidět věci stejně a budou na to dva. Nakonec uvidí, že na to, co spolu prožijí, nebude nikdy pozdě.

Nejzručnější znamení zvěrokruhu: Kdo se bez problémů uživí rukama a jaké znamení nezvládne zatlouct ani hřebíček?

Tereza Braunová / 03. 08. 2022

Kozoroh

Všechno, co na Kozorohy čeká, bude podmíněno ztrátou dosavadního života. Čeká na ně opravdu hodně práce, ale za to je pak čeká také spojení s láskou, a nejen k tomu, co budou dělat, ale i ve vztazích, které budou Kozorohům požehnány, protože si je zaslouží. Jsou to moudré duše s velikou intuicí, které berou vše, co k nim přichází, jako příležitost od Boha, a jsou přesvědčené, že se vše děje v souladu s Bohem. Berou tuto filozofii Božího zákona za svou vlastní, takže se budou vzmáhat a expandovat. Čekají je tak do budoucna veliké věci.

Vodnář

Vodnáři budou neustále s něčím nespokojení, ať už se to bude týkat práce nebo vztahů. Jako kdyby je chtěl osud přivést zpátky na cestu, z které sešli. Vodnářům tak dojde, že budou muset začít dělat něco jinak, jinak se budou neustále motat v začarovaném kruhu a v tom, v čem momentálně jsou. Měli by se proto pokusit rozvířit některé situace, protože bez akce není reakce. Bez toho to zkrátka nepůjde. Nakonec se to přeci jen po čase podaří a Vodnáři díky tomu objeví cestu, která tady sice už byla, jen ji neviděli, a dovede je k cíli.

Ryby

Rybám už spadly růžové brýle a udělaly na své cestě významný pokrok, díky němuž jdou samy k sobě cestou pravdy, což jim vrátí velké množství životní síly. Díky vlastnímu příkladu budou inspirovat druhé. Začnou mít totiž v něco víru. Bude to fungovat asi tak, jako kdyby z nich někdo sejmul závoj z mlhy, v důsledku čehož budou připravené podstoupit nějakou oběť. Uvolní se jim však přímá cesta k cíli. Příznivý vliv na to bude mít také skutečnost, že přestože si prošly traumatem, nepoložilo je to a mají teď v sobě sílu dravce s moudrým nadhledem

Z křoví na výsluní: V roli doprovodného zpěváka začínali Elton John, Whitney Houston, Pink nebo Phil Collins

Radek Honc / 01. 09. 2023

Tajuplné výlety po Čechách: Naše nejvyšší hory Krkonoše nabízejí magická místa i energii drahých kamenů

Roman Zahrádka / 29. 07. 2023

Autor článku je vydavatel časopisu Ve hvězdách, text vznikl ve spolupráci s tímto magazínem, hvězdopravcem Richardem Stříbrným a věštkyní a léčitelkou Evou Večernicí Zajícovou

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM