Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
Mix

Nejzručnější znamení zvěrokruhu: Kdo se bez problémů uživí rukama a jaké znamení nezvládne zatlouct ani hřebíček?

Tereza Braunová
03. 08. 2022

Napadlo vás někdy, že vaši zručnost neovlivňuje pouze přirozený talent, ale také znamení zvěrokruhu? Možná, že až si přečtete, že se právě vy nacházíte mezi nejzručnějšími znameními zvěrokruhu, získáte novou motivaci k práci a zlepší se vám sebevědomí. A pokud se náhodou najdete naopak mezi největšími nemehly horoskopu, nejspíš se jenom utvrdíte v tom, že práce rukama není pro vás.

A co si budeme povídat. Právě tento fakt vám může posloužit i jako dobrá výmluva před partnerkou či partnerem či před šéfem. Jak jste na tom právě vy? Přinášíme vám žebříček těch nejšikovnějších i nejméně šikovných znamení zvěrokruhu. Najít dnes skutečně šikovného člověka, není vůbec snadné. Rozhodli jsme se vám to trochu usnadnit. Co když ho poznáte podle hvězdného znamení? Zjistěte, která tři znamení mají zlaté české ručičky a které za nimi naopak v manuální zručnosti naopak značně pokulhává, protože nezatluče ani hřebík.

Mayim Bialik, Nelly Furtado a další slavné maminky, které se rozhodly kojit své děti opravdu dlouho

Eliana Moravcová / 29. 07. 2022

Panna vše dotahuje dokonce

Panny jsou největšími puntičkáři horoskopu a to doslova v každé oblasti. A tato vlastnost se jim hodí i v oblasti kutilství, domácích a řemeslných prací. Panny jsou totiž díky tomu nejšikovnějším znamením zvěrokruhu vůbec. Nemají rády nepřesnost a na všem, co dělají, si dávají pořádně záležet. Nikdy se tak jedincům narozeným ve znamení Panny nemůže stát, že by poličku přitloukli nepřesně a křivě, nebo že by nespravili rozbité auto nebo neutáhli kapající kohoutek.
Panně totiž vládne planeta Merkur, která jim přináší technické i komunikační zaměření a schopnosti. Panny nemají klid, dokud práci nedotáhnou až dokonce. Nezastaví se, a to ani, kdyby kvůli dokončení skládání nebo opravování věcí měli přečíst několik návodů a ptát se na rady zkušenějších odborníků. Navíc jsou stejně pečlivé také v domácích pracích, takže mají doma vždycky vzorně naklizeno, jinak by neměli klid. Ani při nečekané návštěvě se vám tedy nemůže stát, že byste se v jejich příbytku shledali s nepořádkem. V domácnosti Panny má totiž každá věc své předem dané místo.

 

Vodnář je šetrný a pečlivý

Vodnáři sice nejsou tak trpěliví a důslední jako Panny, ale i oni jsou velice kreativní a zruční. Není problém, se kterým by si neporadili, a to i když je zapotřebí, aby přidali ruku k dílu. Mají totiž také rádi pořádek, jsou šetrní a pečliví. Když je něco potřeba v domácnosti opravit, neváhají kvůli tomu zajet do obchodu pořídit si nářadí, které právě potřebují k rychlé opravě.
Partner Vodnář je zkrátka kutil každým coulem, a nemusíte se tak bát, že byste ho k pravidelné údržbě domu či zahrady museli nutit či přemlouvat. S nářadím to Vodnář umí a žádná práce mu není cizí. Často se proto Vodnáři najdou v profesích s manuální činností, jako jsou elektrikář, instalatér nebo třeba zedník, truhlář nebo obkladač. Tvrdohlavost Vodnářů je dostatečnou motivací k tomu, aby si sami zrekonstruovali celý dům, nebo dokonce postavili nový.

 

Ryby se opravám vyhýbají

Ačkoliv Ryby patří jinak mezi akční znamení, které má rádo dobrodružství, manuálních a náročných prací se to ale rozhodně netýká. Ryby jsou totiž snílci, kteří se rádi pohrouží do svých myšlenek, složité návody při sestavování nábytku či jiných věcí jim ale rozhodně nic neříkají. Zbytečně je totiž odvádí od jejich myšlenek a dokáží jim působit doslova deprese a bolest hlavy.
I obyčejné zatloukání hřebíčku dělá Rybám problém. Nebaví je totiž dlouze vyměřovat, aby ho zatloukli rovně a celkově, na žádné práci neshledávají nic kreativního. Právě proto se jí, když mohou vyhýbat. Jedno se ale Rybám musí nechat. I když samotné se k práci příliš nemají, bývají dobrými pomocníky při opravách, když jim někdo podrobně řekne, co přesně mají dělat.

Největší stresaři a nerváci podle horoskopu: Na Raky funguje příroda, na Berany sport

Redakce / 04. 05. 2022

Nejinteligentnější znamení zvěrokruhu: Vedou Štíři a Vodnáři. Jaké znamení však obdrželo nejvíce Nobelových cen?

Redakce / 18. 01. 2022

Zdroje: bustle.com, pinkvilla.com, timesofindia.indiatimes.com
Úvodní foto: freepik.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM