Sunday Night Cream /
Celý playlist
Mix

Jako voda a oheň: Tahle znamení zvěrokruhu se vzájemně nesnesou ani minutu

Tereza Braunová
13. 04. 2023

Jsou jako den a noc, voda a oheň. I když se opaky přitahují, nesmí to jít do extrémů. Ale i dva vzájemně si podobní jedinci mohou být spíš jako dva kohouti na jednom smetišti. Zajímá vás, jaká znamení zvěrokruhu se k sobě absolutně nehodí, protože jsou příliš odlišná, nebo naopak moc stejná? Přinášíme vám výčet třech nejhorších kombinací z celého zvěrokruhu.

Podobně jako existují jedinci, kteří se podle horoskopu mohou chlubit dokonalou souhrou, najdou se mezi jednotlivými astrologickými znameními i taková, která spolu zrovna nesouzní. Neklape jim to společně v práci, ani v soukromí. Které dvojice se podle hvězd k sobě nehodí natolik, že mezi nimi nevznikne láska ani přátelství?

Miloš Forman: Životní příběh hvězdného režiséra byl jako scénář hollywoodského spektáklu

Václav Šilpoch / 13. 04. 2023

Rak a Střelec

Raci jsou obvykle rodinné typy, chovají se většinou spíš usedle, nemají potřebu být neustále na jiném místě a jejich zázemí je pro ně nade vše. Oproti tomu Střelci jsou jejich pravým opakem. Jsou to odvážní, ale nerozvážní jedinci, kteří se před ničím nezastavují a už vůbec se neohlíží na ostatní, když se pro něco rozhodnou. To, jak rychle se Střelci vrhají do všeho po hlavě, může klidné a citlivé Raky pouze iritovat. Raci, kteří mají na prvním místě rodinu a své blízké, budou pohnutky Střelců chápat jen stěží. Raci potřebují čas na všechna důležitá životní rozhodnutí, rádi jednají po špičkách a předem uvažují o možných důsledcích. To ale u rychlých a nezodpovědných Střelců rozhodně nehrozí. Takové spojení proto rozhodně není šťastné ani v přátelství, natož v partnerském či rovnou v manželském svazku. Nevyhnuly by se hádkám ani neshodám v důležitých životních hodnotách.

Ryby a Štír

Pro citlivé a trochu zakřiknuté Ryby je někdy tajemný a záludný Štír už moc. I když některé vlastnosti mají tahle dvě znamení podobné, většinou nemívá ani jeden z nich tušení, co od toho druhého může čekat. A to žádný z této dvojice nemá v oblibě. Štíři se nebojí spřádat promyšlené plány a manipulovat s ostatními, když mají pocit, že jim z toho kápne úspěch nebo povýšení. Oproti tomu Ryby si potrpí na pravidla, řád a spravedlnost. Jejich až naivní dobrosrdečnost nesnese pomyšlení, že by s nimi někdo nehrál čistou hru. A právě s tím se v případě Štírů mohou setkávat pravidelně. Rybám a Štírům to bude skřípat i v práci, natož aby si k sobě našli cestu jako partneři. Štíři kazí Rybám jejich romantické ideály o tom, že k sobě lidé mohou být upřímní, čestní a myslet to s druhými dobře.

Beran a Lev

Beran a Lev jsou si v mnohém podobní. Milují pozornost, jsou energičtí a nezastavitelní. Jenomže právě tento fakt je velkou skulinkou v jejich vztahu. Časem se z nich spíše než partneři stanou velcí rivalové. Časy, kdy se oba doplňovali, jsou rázem ty tam, a na řadě je vzájemné porovnávání dosažených úspěchů a oblíbenosti v kolektivu. V určitých případech se mohou vzájemně motivovat a pohánět kupředu, to ale většinou pouze v práci, kde je to užitečné. Na partnerské rovině to fungovat nebude. Pokud jsou pouze kamarádi a dostává se oběma dostatek pozornosti od ostatních, naučí se vedle sebe alespoň fungovat. Rozhodně z nich však nikdy nebudou ti praví spojenci se vším všudy.

Nejvěrnější znamení zvěrokruhu: Partner ve znamení Býka nebo Panny je životní výhra

Tereza Braunová / 05. 04. 2023

Nejzručnější znamení zvěrokruhu: Kdo se bez problémů uživí rukama a jaké znamení nezvládne zatlouct ani hřebíček?

Tereza Braunová / 03. 08. 2022

Zdroje: yourtango.com, bestlifeonline.com, purewow.com
Úvodní foto: freepik.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM