Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Tommy Hilfiger koupil dům za téměř 37 milionů dolarů: O pár týdnů později se jej snaží prodat mnohem dráž

Karin Šnýdrová
02. 03. 2023

Tommy Hilfiger je dobrý obchodník. Vybudoval módní impérium a žádným nováčkem není ani na trhu s realitami. Rád kupuje honosná sídla, která obratem prodává s velkým ziskem dál. Jeho posledním úlovkem je dům z roku 1927. Návrhář za něj požaduje o 11 milionů dolarů víc, než na konci ledna zaplatil. 

Městečko Palm Beach na Floridě patří k oblíbeným destinacím amerického designéra, není tak divu, že zde vlastní hned několik nemovitostí. Investiční příležitost uviděl i v luxusní rezidenci s dlouhou historií. Dům o rozloze 675 metrů čtverečních ho vyšel na 36,85 milionů dolarů. Marně byste však čekali, že se v něm Tommy Hilfiger s manželkou nakonec usadí. Necelé tři týdny od koupě už totiž vyhlíží nového majitele. Cena za sídlo v mediteránním stylu ale významně stoupla. Máte zbytečných 47,95 milionů dolarů? Pak může být vaše! 

Ubytování ji stálo přes půl milionu dolarů, za Super Bowl nedostala ani cent: Tohle byl dočasný domov Rihanny

Karin Šnýdrová / 23. 02. 2023

Rychlá akce

Oficiálním vlastníkem domu se Tommy Hilfiger stal teprve 25. ledna a začátkem února už se jej rozhodl poslat dál. Přestože požaduje o 11,1 milionů dolarů víc, než za nemovitost utratil, není jasné, zda v ní provedl nějaké úpravy. A pokud ano, jednalo by se o poměrně rychlou rekonstrukci. Sídlo bylo postaveno v roce 1927, a přestože splňuje veškeré požadavky moderní doby, stále se může pyšnit zajímavými historickými detaily. 

Návrhář Tommy Hilfiger s manželkou a kolegyní Dee Ocleppo

Středomořský styl

Zvenčí nadchne stavba stylovým podloubím a bazénem, kolem nějž vede kamenná dlažba. Ta nechybí ani v na prostorné terase, která poslouží všem milovníkům jídla pod otevřeným nebem. Pohledem na oceán se pak můžete pokochat nejen ze zahrady, ale také z ložnic i balkónu. V interiéru převládají materiály jako je kámen či dřevo a výhodou jsou také veliká okna, která přirozeně prosvětlí celý dům. Teď už se ale pojďte podívat, jak nejnovější přírůstek v realitním portfoliu Tommyho Hilfigera vypadá. 

Dr. Dre prodal svůj luxusní dům: Palmy, kinosál a kosmetický salon mu vynesly milion dolarů

Karin Šnýdrová / 16. 02. 2023

Jennifer Lopez a Ben Affleck hledají nový domov: Zpěvačka prodává svůj dům za 42,5 milionu dolarů

Karin Šnýdrová / 09. 02. 2023

Zdroje: therealdeal.com, sfgate.com, mansionglobal.com, architecturaldigest.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM