VIP

Dr. Dre prodal svůj luxusní dům: Palmy, kinosál a kosmetický salon mu vynesly milion dolarů

Karin Šnýdrová
16. 02. 2023

Pod svá křídla vzal Snoop Dogga, Eminema i 50 Centa, je šestinásobným držitelem ceny Grammy a patří k nejbohatším rapperům světa. Jmění Andreho Younga, kterého znáte především pod uměleckým pseudonymem Dr. Dre, se odhaduje na zhruba 500 milionů dolarů. A nedávno mu do kapsy přistálo dalších šest. Jak vypadá dům v Los Angeles, který prodal? 

Pokud jste si na sídlo hiphopové legendy brousili zuby, musíme vás zklamat. Novým majitelem se stal anonymní kupec, který za něj zaplatil šest milionů dolarů. Luxusní nemovitost ve střežené losangeleské čtvrti si v roce 2018 zamiloval i slavný průkopník gangsta rapu Dr. Dre. 

Jennifer Lopez a Ben Affleck hledají nový domov: Zpěvačka prodává svůj dům za 42,5 milionu dolarů

Karin Šnýdrová / 09. 02. 2023

Palmy, bazén i basketbalové hřiště 

Po pěti letech od koupě se umělec dvoupodlažního domu rozhodl definitivně vzdát. Na svém rozhodnutí však vydělal rovný milion dolarů. Sídlo o rozloze 871 metrů čtverečních bylo postaveno v devadesátých letech minulého století, prošlo rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí maximální komfort každému, kdo do něj vstoupí. Zahrada s tropickými palmami, bazénem a fontánou připomíná luxusní dovolenkové letovisko, ostatně středomořský styl se promítá v celém interiéru. 

Vlastní salon krásy

Na pozemku se nachází rovněž basketbalové hřiště, odpočinková zóna i venkovní kuchyně s pecí na pizzu. Teď už se ale pojďte podívat dovnitř domu. Těšte se na vysoké stropy, kvalitní nábytek i kinosál! Hned při vstupu upoutá vaši pozornost točité schodiště a dále zde najdete prostornou kuchyň s formální jídelnou, obývací pokoj, šest ložnic nebo sedm koupelen. K největším zajímavostem pak patří kinosál, obří šatna či kosmetický salon. Ano, Dr. Dre myslel opravdu na všechno. 

Skleněná garáž, střešní terasa i vinný sklípek. Dům z oblíbeného seriálu je na prodej za 22,5 milionu dolarů!

Karin Šnýdrová / 02. 02. 2023

Česko trápí nedostatek řemeslníků: Proč mladá generace neuspokojí poptávku a jak dlouho si počkáte na malíře pokojů

Karin Šnýdrová / 15. 02. 2023

Zdroje: dirt.com, architecturaldigest.com, stylecaster.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM