VIP

Ubytování ji stálo přes půl milionu dolarů, za Super Bowl nedostala ani cent: Tohle byl dočasný domov Rihanny

Karin Šnýdrová
23. 02. 2023

O letošním finále ligy amerického fotbalu mluví i ti, kteří sportu vůbec nefandí. Když se během přestávky objevila na jevišti Rihanna ve vypasovaném červeném kostýmu, nikomu neuniklo, že je znovu těhotná. Radostnou novinku oznámila vskutku originálním způsobem. Aby se na show mohla řádně připravit, pronajala si dům 30 kilometrů od stadionu. Za šest nocí zaplatila přes půl milionu dolarů! 

Na pódium se barbadoská kráska vrátila zhruba po pětileté pauze a nedržela se zkrátka. Nad diváky se snesla na levitující plošině, v odvážném kostýmu předvedla své těhotenské bříško a vyšvihla hned několik hitů z vlastního repertoáru. Poločasovou přestávku Super Bowlu, v rámci které Rihanna vystoupila, sledovalo téměř 119 milionů diváků. Za koncert však zpěvačka nedostala zaplaceno a ubytování ji vyšlo pěkně draho. 

Dr. Dre prodal svůj luxusní dům: Palmy, kinosál a kosmetický salon mu vynesly milion dolarů

Karin Šnýdrová / 16. 02. 2023

Koncert zadarmo

Performeři, kteří mají tu čest vystoupit na Super Bowlu nemohou s finanční odměnou od pořadatelů nikdy počítat. Více než stomilionové publikum je totiž dostačující kompenzací (letos zápas sledovalo 113 milionů diváků, přestávku pak o téměř 6 milionů lidí více), na níž dokážou účinkující pěkně vydělat. Když v roce 2017 zazpívala na akci Lady Gaga, prodej alb a písní se zvedl o tisíc procent! Jennifer Lopez zas po vystoupení přibylo 2,3 milionů fanoušků na sociálních sítích. Ani Rihanna nebyla tratná. Vyhledávání její kosmetické značky Fenty Beauty na Googlu narostlo o neuvěřitelných 883 %. Není tedy divu, že si může rozhazování za pronájem dovolit. 

Hotel, nebo vlastní dům? 

Necelý týden před svým ikonickým vystoupením pobývala Rihanna v Arizoně, kde se největší fotbalový zápas roku konal. Vyhlédla si sídlo v městečku Paradise Valley, vzdálené třicet kilometrů od stadionu a neváhala za něj pronajímatelům zaplatit 85 tisíc dolarů za noc, celkem jich v domě strávila šest. Luxusní nemovitost s pěti ložnicemi a stejným počtem koupelen zpěvačka upřednostnila před obyčejným hotelem. Zajímá vás, kde trávila čas před Super Bowlem? Přechodné bydliště Rihanny omrkněte v galerii. 

Největší, nejlepší, nejkontroverznější: Na kterou přestávkovou show Super Bowlu nikdy nezapomeneme?

Carlito Brigante / 09. 02. 2023

Jennifer Lopez a Ben Affleck hledají nový domov: Zpěvačka prodává svůj dům za 42,5 milionu dolarů

Karin Šnýdrová / 09. 02. 2023

Zdroje: forbes.com.au, dailymail.co.uk, architecturaldigest.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM