Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Kevin ze Sám doma prodává dům za 3,2 milionu dolarů: Podívejte se, jak bydlí Macaulay Culkin

Karin Šnýdrová
22. 12. 2022

Protože loni se stal otcem, sám doma už Macaulay Culkin příliš často nebývá. Od roku 2019 žil spolu s Brendou Song v novostavbě v moderní losangeleské čtvrti. Před pár měsíci se však hollywoodský pár přestěhoval do rezidence Kiefera Sutherlanda a své předchozí bydliště nabídl k prodeji. Za 3,2 milionu dolarů může být vaše. 

S Brendou Song se Macaulay Culkin seznámil před pěti lety. Právě v Thajsku natáčeli komedii Changeland (2019), když mezi nimi poprvé přeskočila jiskra. A jelikož oba prožili dětství v záři reflektorů, snadno našli i společnou řeč. O dva roky později už kupovali dům v Los Angeles, dnes se ho snaží prodat. Vydělají na něm 700 tisíc dolarů, nebo budou muset z finanční představy nakonec slevit?

Musel zlevnit, zájemci se stejně nehrnou: Opulentní sídlo herce Marka Wahlberga za 80 milionů dolarů nikdo nechce

Karin Šnýdrová / 15. 12. 2022

Nová hvězdná adresa 

On se v devadesátých letech proslavil coby Kevin McCallister v snímku Sám doma (1990) a Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992), ona se na počátku milénia stala hvězdou kanálu Disney Channel. Cestu k sobě našli skrz filmové plátno. Letos v lednu se rodiče ročního syna Dakoty zasnoubili a v létě si pořídili nový dům v losangeleské čtvrti Toluca Lake za 8 milionů dolarů. Jeho předchozím majitelem byl další známý herec Kiefer Sutherland, hlavní hrdina akčního seriálu 24 hodin (2001-2010). Jelikož Macaulay Culkin a Brenda Song mají už novou adresu, je k mání novostavba, kterou zakoupili v roce 2019. Teď ji prodávají o 700 tisíc dráž. Pojďte s námi omrknout, jak rodinka bydlela. 

Macaulay Culkin se s Brendou Song seznámil v roce 2017 díky natáčení komedie Changeland (2019), letos v lednu ji požádal o ruku

Pět ložnic, bazén i kamery proti zlodějům 

Novostavba z roku 2019 má obytnou plochu o rozloze 345 metrů čtverečních. Uvnitř najdete pět ložnic a stejný počet koupelen. Interiér v moderním stylu doplňuje podlaha ze světlého dřeva, kterou můžete najít ve všech místnostech. Jelikož nábytek je laděn do přírodních tónů, nadchne každého milovníka minimalismu. Na zahradě pak nechybí bazén, venkovní bar s grilem, garáž pro dvě vozidla a příjemná teráska s posezením. Celý objekt samozřejmě sledují bezpečnostní kamery pro případ, že by se do něj chtěli vloupat Mokří banditi. 

Kýčovitý dům, v němž naposledy vydechla Ivana Trump, je na prodej: Zlato, růžový mramor a leopardí vzory vás přijdou na 26,5 milionu dolarů

Karin Šnýdrová / 08. 12. 2022

Dům v Malibu jí shořel na popel, teď se vrací na místo činu: Miley Cyrus koupila luxusní vilu za 7,9 milionu dolarů!

Karin Šnýdrová / 01. 12. 2022

Zdroje: dirt.com, eliteagent.com, people.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM