Hudba na prvním místě / Music First /
Celý playlist
VIP

Selena Gomez se vrátila na sociální sítě a dostává sodu za tloušťku: Je mi to jedno, vzkazuje hejtrům

Avatar photo Michaela Dočkalová
31. 01. 2023

Bez ostychu přiznává, že je trochu prostorově výraznější. A prý už se za to nestydí. Lidé na sociálních sítích ovšem komentují její současnou postavu velmi nevybíravě. Na to ale byla připravená, sama veřejnost vyzvala, aby její vzhled okomentovala.

„Jsem teď trochu větší, protože jsem si o prázdninách užívala,“ vysvětluje, ačkoliv by vůbec nemusela. Ale fanoušci nedají jinak. V minulém roce si lehce popustila uzdu a neřešila, co jí.

Robbie Williams je zamilovaný, ale ne do své ženy: Komu patří srdce slavného zpěváka?

Michaela Dočkalová / 27. 01. 2023

Na červeném koberci šlápla vedle

Na nedávném vyhlášení Zlatých globů, kdy byla nominována na nejlepší herečku za seriál Jen vraždy v budově, se oblékla do splývavých černých šatů, které zdůraznily dekolt a zakryly její jinak výrazné ženské křivky. Černé a nikterak nápadné šaty doplnila fialovými, extra nařasenými rukávy. Za sametovou róbu od značky Valentino Haute Couture, v níž se objevila na červeném koberci, si přesto vysloužila kritiku. Na adresu všech hejtrů vyslala jasný vzkaz: „Jsem dokonalá taková, jaká jsem.“ Když se jí novináři ptali, co si myslí o tom, že se lidem nelíbí, jak momentálně vypadá, prohlásila, že je jí to jedno. 

Kdysi jí to jedno rozhodně nebylo. V roce 2018 si například z Instagramu smazala fotografii s více než deseti miliony lajků. Nikdo ale netušil, proč to udělala. Rok nato, v roce 2019 si prošla několika depresivními stavy. Byla na tom psychicky dost špatně, a to kvůli nenávistným komentářům. Okamžitě si z telefonu smazala všechny aplikace sociálních sítí. Nyní je znovu maximálně aktivní. Jakmile zase začala na Instagramu a TikToku sdílet své fotky a videa, fanoušci se opět „rozjeli“. 

Róba od Valentina, kterou Selena oblékla na Zlaté glóby, vzbudila vlnu kritických ohlasů

Tajné rande popřela

Zpěvačka a herečka v minulosti randila například se zpěvákem Justinem Bieberem. Na toho ale nemá dobré vzpomínky, ačkoliv se k němu minimálně jednou vrátila. Prý si na ní vybíjel svou frustraci a deprese. Randila i s hollywoodským hercem Orlandem Bloomem, zpěvákem, který si nechává říkat The Weeknd a údajně i s herci Chrisem Evansem nebo Taylorem Lautnerem (ten je znám především díky filmové upíří sáze Stmívání). Poslední dobou se ale po jejím boku žádný muž neobjevoval. A ještě před pár týdny Gomez tvrdila, že je single. Až nyní ovšem americký server Page Six přišel s tím, že randí se zpěvákem Drewem Taggartem. Nedávno spolu vyrazili na bowling a podle přítomných svědků byli oba velmi rozesmátí a měli se k sobě víc, než aby mezi nimi bylo pouhé přátelství. O pár dní později už bylo jasné, že tvoří pár, protože je fotografové načapali v ulicích New Yorku, jak se drží za ruce. Selena Gomez přesto dál zapírá a na Instagramu v jednom ze svých příspěvků tvrdí, že s nikým nerandí. Chce si jen své sladké tajemství nechat pro sebe. Nebo možná nevěří, že Taggart je pro ni tím pravým?

Bylo to rande, nebo jen přátelská večeře?

Nevděk světem vládne: Selena Gomez odvrhla kamarádku, která jí darovala ledvinu, dala přednost alkoholu (a Taylor Swift)

Michaela Dočkalová / 16. 11. 2022

Ryan Reynolds bojuje s úzkostí, Selena Gomez je bipolární, Kit Harrington zvažoval sebevraždu: Celebrity upozorňují na nutnost mluvit o duševním zdraví

Kristýna Ševčíková / 06. 10. 2022

Zdroje: pagesix.com, cosmopolitan.com, tmz.cz
Zdroj fotografií: Profimedia


Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM