Ranní klub /
Celý playlist
VIP

Robbie Williams je zamilovaný, ale ne do své ženy: Komu patří srdce slavného zpěváka?

Avatar photo Michaela Dočkalová
27. 01. 2023

Manželku sice Robbie Williams má, ale jak se zdá, že v manželství tak úplně šťastný není. Po svém boku by viděl raději úplně jinou ženu. O kterou popovou hvězdu se marně pokoušel?

Zpěvák Robbie Williams zažíval svůj vrchol slávy nejenom se skupinou Take That, ale i později při své sólové dráze. Mezi jeho nejúspěšnější hity paří například Something Stupid z roku 2001, který nazpíval s herečkou Nicole Kidman, Supreme z roku 2000, Rock DJ z toho samého roku, She’s The One z roku 1998 nebo singl Angels, který vyšel v roce 1997. Ženy z něj na konci devadesátek a na počátku nového tisíciletí doslova šílely. A nejen ony. I leckterý muž si přál být jako on. Mohlo by se tak zdát, že zpěvák mohl na kteroukoliv ženu ukázat prstem. Ale chyba lávky.

Spokojí se s nejkrásnějšími ženami světa: Filmový Elvis Austin Butler si užívá zájmu médií i fanynek

Michaela Dočkalová / 25. 01. 2023

Choval se jako puberťák

Kdysi se zamiloval do australské zpěvačky Kylie Minogue. Kdykoliv se ale ocitl v její blízkosti, například při společném duetu v roce 2000, choval se, jak sám tvrdí, jako blázen a puberťák. Ačkoliv nijak ostýchavý nikdy nebýval, před ní byl pokaždé nervózní. V jednom rozhlasovém pořadu se ho moderátor zeptal, co se mezi ním a Kylie dělo. Zpěvák zklamaně odpověděl, že zcela něco jiného, než si ve skutečnosti plánoval. Několikrát jí do éteru vyznal lásku, a to i přesto, že je ženatý. Kylie ho však nikdy nebrala jinak než jako svého kolegu. O jeho citech údajně netušila, anebo je přehlížela. Byl to pro ni podle všeho nevybouřený kluk. 

Tím taky Robbie Williams skutečně byl. V době, kdy působil v kapele Take That, se potýkal se závislostí na alkoholu i drogách. Ve třiatřiceti letech se šel léčit do slavné léčebny Meadows v Arizoně. Nic jiného už mu nezbývalo, protože mu lékaři několikrát opakovali, že když se ze závislosti na kokainu a alkoholu nevyléčí, zemře. A to nechtěl. 

Smolná třináctka?

Ženy ovšem také střídal jako na běžícím pásu. Mezi jeho nejznámější partnerky patří například herečky Lindsay Lohan (ta se také léčila se závislostí) a Nicole Kidman, modelka Rachel Hunter nebo zpěvačka Natalie Imbruglia. Se zpěvačkou Nicole Appleton byl dokonce zasnoubený. Za manželku ovšem pojal až turecko-americkou herečku Aydu Field, kterou si vzal v srpnu roku 2010. Mají spolu dvě děti, dceru Theodoru a syna Charltona, další dvě, chlapce Beaua a dceru Colette, jim porodila náhradní matka. 

Letos v srpnu mají oslavit třinácté výročí svatby. Otázkou ale je, jestli pro ně nebude třináctka smolným číslem. Vzhledem k tomu, že se Robbie veřejně přiznal k lásce, kterou chová k jiné ženě, doma nebude mít zrovna klid a pohodu. 

Robbie s Aydou tvoří krásný pár, snad je zpěvákova platonická láska k australské pěnici Kylie Minogue nerozdělí

Robbie Williams prodává své honosné venkovské sídlo za sníženou cenu

Redakce / 06. 10. 2021

„Tlustý tanečník z Take That“ slaví 25 let sólových úspěchů: Připomeňte si hity, kterými Robbie Williams dobyl svět

Pavel Kučera / 05. 10. 2022

Zdroj: www.thesun.co.uk, www.whosdatedwho.com, www.hellomagazine.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM