Hudba na prvním místě / Music First /
Celý playlist
VIP

Nevděk světem vládne: Selena Gomez odvrhla kamarádku, která jí darovala ledvinu, dala přednost alkoholu (a Taylor Swift)

Avatar photo Michaela Dočkalová
16. 11. 2022

Byly nejlepšími kamarádkami. Francia Raisa dokonce Seleně Gomez darovala ledvinu. Nyní si ale bývalé přítelkyně nemohou přijít na jméno. Co se mezi ženami stalo?

V roce 2017 herečce a zpěvačce Seleně Gomez lékaři diagnostikovali chronické autoimunitní onemocnění zvané lupus. Kvůli tomu jí téměř vypověděla službu jedna ledvina a jedinou její záchranou bylo, že dostane ledvinu novou. Jenže najít vhodného dárce orgánů bohužel není vůbec jednoduché. Její tehdy nejlepší kamarádka, herečka Francia Raisa, se ale bez váhání nabídla, že Seleně ledvinu daruje. Dá se tedy bez nejmenšího přehánění říct, že mladé hvězdě zachránila život.

Mimořádně plodná rodina, pohřební mejdany, okusování bot i klik od dveří nebo falešní policisté: Nejbizarnější reality show světa

Carlito Brigante / 02. 11. 2022

Omluva se nekoná

Už rok po operaci se ale kamarádky rozkmotřily a přestaly spolu komunikovat. Údajný spor mezi nimi vznikl kvůli tomu, že se Francii nelíbilo, že Selena si darované ledviny neváží a ani po transplantaci není ochotná vzdát se alkoholu. Pak se zase na čas usmířily, ale nyní to vypadá, že spolu opět nemluví. Nedávno měl premiéru dokument My Mind & Me, který se věnuje Seleně Gomez a především její nemoci, pochopitelně i samotné transplantaci. Bohužel ale v dokumentu zapomněla Selena jméno své dárkyně zmínit, a to se Francie dotklo. Místo toho, aby se jí dodatečně omluvila, Selena na ni nepřímo zaútočila: „Omlouvám se, že jsem nezmínila všechny lidi, které znám,“ napsala Gomez k tiktokovému videu Stephanie Tleiji, které se sporu mezi oběma ženami věnuje.

Fanoušci se rozdělili na dvě poloviny

Někteří lidé se na sociálních sítích postavili na Seleninu stranu s tím, že její bývalá kamarádka reagovala na nový dokument přeci jen trochu přehnaně. Jiní jí ale naopak vyčítají, že se k přítelkyni zachovala neuctivě a že si darované ledviny neváží. Zároveň si její příznivci všimli, že krátce po premiéře dokumentu Francia přestala Selenu sledovat na sociálních sítích.

Pro svou kamarádku se Francia vzdala i ledviny

Přilévá olej do ohně

Ještě v červenci, kdy Selena Gomez slavila třicáté narozeniny, to vypadalo, že je mezi ženami všechno v pořádku. Selena Franciu pozvala na svou velkolepou oslavu. Teď se jejich vztah ocitl na bodu mrazu a Selena k jeho nápravě příliš nepřispívá, neboť se v rozhovoru pro časopis Rolling Stones nechala slyšet, že jedinou její opravdovou kamarádkou je zpěvačka Taylor Swift. Ale i tento kontroverzní výrok se stal předmětem spekulací, protože podle známých a přátel Selena mluvila jen o lidech z hudební branže. A do té Francia Raisa nepatří. Vzhledem k tomu, že obě ženy spojuje dárcovství tak významného orgánu, jakým je ledvina, nejspíš nebude trvat dlouho a zase k sobě najdou cestu.

Soukromé životy dětských hvězd veselé nebyly. Kdo skončil za mřížemi a kdo v léčebně?

Karin Šnýdrová / 01. 06. 2022

Vzhledem posedlá matka Jennifer Aniston a Rihannin příživnický otec aneb Spory v rodinách slavných

Denisa Grofová / 09. 11. 2022

Zdroj fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM