Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Překonali dlouhá odloučení i nevěru: Victoria a David Beckhamovi jsou manželé téměř čtvrt století

Avatar photo Michaela Dočkalová
17. 10. 2023

Když někdo vysloví jméno David Beckham, všichni si vybaví fotbal a Manchester United. Pokud ale mluvíme o Beckhamovi jako dokumentu na streamovací platformě Netflix, pak jde o mnohem víc. Dává nahlédnout do života fotbalisty a jeho ženy, bývalé Posh Spice Victorie Beckham. Které životní nástrahy museli překonat, aby spolu vydrželi už přes dvě dekády?

Hugh Jackman slaví 55 let: Září v divadle i před kamerou, jen v lásce se mu přestalo dařit

Michaela Dočkalová / 12. 10. 2023

Červená karta, která mu změnila život

Rozhodně je na co se dívat. Čtyřdílný dokument vám zboří všechny představy, které jste doposud o Davidu Beckhamovi a jeho manželce měli. Dokument je záznamem nejdůležitějších okamžiků Davidovy kariéry i soukromého života od dětských let až po současnost. Hned od začátku láska Davida a Victorie naráží na jednu z největších zkoušek, která je kdy ve společném životě potká. A tím je fotbal. Chce-li být někdo nejlepší, nemůže mít soukromý život. Musí se soustředit na tvrdý trénink a jednotlivé zápasy. Ale David si nedá říct a svůj vztah s tehdejší Posh Spice začne dávat na odiv celému světu. Pak přichází první zlom. Na mistrovství světa proti Argentině v roce 1998 vyfasuje za svůj blikanec červenou kartu. A z miláčka národa se rázem stává veřejný nepřítel číslo 1. V té době už s Victorií čekají prvního syna. Propadá se do hlubokých depresí i fotbalové smůly. Dlouhé měsíce není schopný vstřelit jediný gól.

V dokumentu najdete archivní záběry z Davidova dětství

Pečivo, ovoce a jeden sportovní klub, prosím aneb Slavní, kteří si koupili fotbalový tým či stáj Formule 1

Carlito Brigante / 10. 10. 2023

Kluk z dělnické třídy si našel holku s Rolls-Roycem

Fotbal ale rozhodně nebyl jedinou zkouškou jejich vztahu. Často museli kvůli pracovním povinnostem překonávat dlouhé vzdálenosti a viděli se tak jen jednou za několik měsíců. Dokonce hrozilo, že David nestihne porod svého prvorozeného syna Brooklyna. Mezi Davidem a Victorií však od počátku stála jedna zdánlivě nepřekonatelná propast. Zatímco Victoria Adams, jak se za svobodna Posh Spice jmenovala, jezdila do školy s tatínkem v jeho Rolls-Royce, Davidova rodina patřila do dělnické třídy a často měla hluboko do kapsy. Ti dva nemohli být rozdílnější, přesto se dali dohromady a manželé jsou už 24 let.

David a Victoria v roce 1998 krátce po oznámení zásnub

Miliony diváků na jednom koncertě, Metallica na Antarktidě a vědecky potvrzená chytlavost Spice Girls: Zajímavosti ze světa hudby

Pavel Kučera / 05. 10. 2022

Domácnost, v níž roli hospodyňky zastává muž

A skvěle se doplňují. Victoria je žena věrně podporující svého manžela, stojící vždycky za ním. Na domácí práce ji ale příliš neužije. To její manžel, životem ostřílený fotbalista, který poznal, jak chutná úspěch i nenávist a posměch celého světa, si potrpí hlavně na uklizenou domácnost. Nemůže jít spát s pomyšlením, že někde leží pohozený kapesník, někde stojí osamocený hrnek a jinde je zase postavená svíčka, které nikdo nezastřihl knot a nikdo jí neomyl očouzená skla. David je perfekcionista a miluje uklízení. Stejně jako vaření. Po každé večeři vyleští celou kuchyň, až vypadá, že ji nikdo nikdy nepoužíval.

Nevěru ustáli

V roce 2004 však mohlo jejich manželství skončit. Tehdy měl David údajně románek s modelkou a osobní asistentkou Rebeccou. Několikrát mimomanželský poměr popřel, ale Rebecca vyrukovala s tím, že může dopodrobna popsat, jak vypadají jeho intimní partie. Pak už nemělo smysl zapírat. Manželé však tuto eskapádu ustáli a velký dík za to patří hlavně Victorii.

Slavný fotbalista nechá diváky nahlédnout i do svého dokonale uklizeného domova

Rodina jako každá jiná

Victoria a David spolu sdílí čtyři krásné děti. Nejstaršímu Brooklynovi je 24, Romeovi 21, Cruzovi 18 a jediné dceři Harper 12 let. Ti jsou také jejich největší pýchou a životním úspěchem. Dokument ukazuje, že Beckhamovi nejsou je slavnou rodinou a britskou smetánkou. Žijí životy jako my všichni a ani jim se nevyhýbají osudové strasti a slasti.

David se syny Romeem a Cruzem v roce 2014

Podnikáním už prodělala stamiliony: Victoria Beckham věří na zázrak, zatím ji dotuje manžel

Michaela Dočkalová / 19. 04. 2023

Pro peníze cokoli: Herečka má účet na OnlyFans, bývalý plavčík prodával jídlo do mikrovlnky

Michaela Dočkalová / 11. 10. 2023

Bude Posh Spice osminásobnou babičkou? Brooklyn a Nicola Beckhamovi plánují velkou rodinu, nebrání se ani adopci

Michaela Dočkalová / 10. 12. 2022

Zdroje: Netflix, people.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM