Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Drogy, poškozování, střídání partnerů, mrtvice a občas i hudba: Demi Lovato slaví 30

Denisa Grofová
19. 08. 2022

Demi Lovato patří k umělcům, kteří poslední dobou plní stránky bulvárů spíše kvůli svým průšvihům a přešlapům než profesní tvorbě. Problémy s drogami, poškozování, časté střídání partnerů, život ohrožující zdravotní komplikace a změna identity. Přesně toto jsou titulky článků, které na vás vyskočí, když si do vyhledávače zadáte jméno Demi Lovato.

Vždy tomu tak ale nebylo. Někdejší hvězda Disney Channel má za sebou úspěšnou kariéru, během které nasbírala nejen obrovské jmění, ale získala si i srdce fanoušků po celém světě. 

Mikiny, které frčí: Sladce růžová pro muže, pro všechny pak obrázky, batika a jiná divočina

Karin Šnýdrová / 17. 08. 2022

Hvězdný start po boku Seleny Gomez

Demi Lovato se narodila 20. srpna 1992 v Novém Mexiku. Již od mala byla velmi nadaná. Hrála na piano, kytaru, navštěvovala kurzy tance a herectví. Svoji kariéru odstartovala už v 10 letech, kdy se objevila v muzikálovém televizním seriálu Barney a přátelé. Právě při natáčení tohoto pořadu se seznámila se zpěvačkou Selenou Gomez, pro kterou to byl také odrazový můstek. Na dlouhou dobu se staly nerozlučnými kamarádkami.

Demi zaujala i tvůrce dalších produkcí Disney Channel, a tak získala hlavní roli ve filmu Camp Rock a seriálu Sonny ve velkém světě, za kterou získala na předávání Teen Choice Awards 2009 ocenění jako Objev roku. 

Demi Lovato a Selena Gomez na Teen Choice Awards

Soukromé životy dětských hvězd veselé nebyly. Kdo skončil za mřížemi a kdo v léčebně?

Karin Šnýdrová / 01. 06. 2022

Jednou nahoře, jednou dole

Všechna sláva šla stranou, když v roce 2010 Demi poprvé nastoupila do léčebny. Problémy s drogami a alkoholem byly jen vyústěním dlouhodobých problémů s bulimií a sebepoškozováním. Po návratu se rozhodla, že si dá pauzu, která jí však vydržela jen necelý rok a zase se pustila do práce. Vydala album Unbroken s hvězdnými hosty, byla porotkyní amerického X-Factoru a nazpívala celosvětově známou píseň Let It Go k filmu Ledové království. Odjela celosvětové turné Demi World Tour a v roce 2016 společně s Nickem Jonasem a svým manažerem Philem McIntyre založila nahrávací společnost Safehouse Record. A taky se podílela na dokumentu Beyond Silence, který sledoval duševní poruchy, Demi byla k natáčení přizvána právě kvůli svým problémům z minulosti. 

Smrti na dotek

V roce 2021 vyšel na YouTube dokument Demi Lovato: Dancing With The Devil, kde zpěvačka odhaluje detaily ze svého života. Jeden z důležitých bodů dokumentu je předávkování z roku 2018, kdy zpěvačka stála tváří v tvář smrti. „Překročila jsem hranici, za kterou jsem nikdy předtím nešla. Prodělala jsem tři mrtvice a infarkt, doktoři si mysleli, že budu žít nanejvýš dalších 10 minut,“ řekla zpěvačka v traileru k dokumentu.

Demi Lovato se ale umí i proměnit v princeznu

Hledání sebe sama

Demi už vystřídala tolik partnerů, že by to dalo na pěkně dlouhý seznam. Fanoušci (a možná ze začátku i ona) vkládali naděje do herce Maxe Ehricha, s nímž se zpěvačka v roce 2020 po několikaměsíční známosti zasnoubila a dávala světu na obdiv diamantový prsten. Tato pohádka však trvala jen dva měsíce, poté byly zásnuby zrušeny a pár se rozešel.

Že umí Demi překvapit, na to už jsou všichni zvyklí, občas ale dokáže doslova šokovat. Největší šok přišel asi v roce 2021, kdy se rozhodla, že už se necítí ani jako žena, ale ani jako muž. Označila se jako nebinární a přála si být označována jako „oni“. Je tomu pár dní, co se zpěvačka nechala slyšet, že se momentálně cítí více žensky a rozhodla se tedy pro další změnu identity, nyní chce být zase označována jako „ona“. 

Uvidíme tedy, co budoucnost Demi přinese. Všichni fanoušci by určitě byli rádi, kdyby o ní v budoucnu více slyšeli ve spojitosti s jejími novými hity než s dalšími skandály. Snad to změní album Holly Fvck, které si dnes nadělila ke svému jubileu. 

Ani žena, ani muž: Kdo se rozhodl označovat jako nebinární?

Michal Plšek / 20. 05. 2022

Ustála sebevraždu přítele, útok teroristů na svém koncertě i přerod z dětské hvězdičky na popovou divu: Ariana Grande slaví 29. narozeniny

Kristýna Ševčíková / 24. 06. 2022

Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM