Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Mění popový fenomén povolání? Adele by mohla být kouzelnicí, sní o práci učitelky. A plánuje pauzu!

Avatar photo Michaela Dočkalová
09. 12. 2022

Nedávno vystoupila na prvním koncertu v legendárním lasvegaském Caesars Palace a své fanoušky překvapila neuvěřitelným kouskem, za který by se nemusel stydět ani sám mistr iluzionismu David Copperfield. Plánuje kariérní změnu?

Od Adele se vždycky čeká hodně, ale to, co předvedla v Městě hazardu, dozajista nečekal absolutně nikdo. Na závěr svého vystoupení, ve chvíli, kdy zpívala píseň Love Is A Game, předvedla vskutku magickou show. Nechala se zasypat růžovými konfetami, aby se mezi nimi následně doslova a do písmene vypařila. Diváci zírali s otevřenou pusou a úžasem ve tváři.

Polepšená Lindsay Lohan po návratu na scénu marně vyhlíží úspěch: Nastane zlom díky pokračování 20 let starého hitu?

Michaela Dočkalová / 08. 12. 2022

Fanouškům nedala spát

Jen pár minut na to se objevilo zpěvaččino kouzelnické číslo na sociálních sítích a zaplavilo celý internet. Mnoho fanoušků se nechalo slyšet, že jim nedalo spát to, jak Adele trik provedla. Jak odešla z podia, když ji nikdo neviděl odcházet? A skutečně tam nebyla? Nešlo jenom o optickou iluzi? Tyto a mnohé další otázky si její fanoušci po představení a další dny kladli. „To je naprosto šílené!“ zněla jedna z reakcí na sociálních sítích. „Kouří se mi z hlavy, celé dny nespím, protože se snažím přijít na to, jak to udělala,“ psal další z jejích příznivců.

Chtěla být učitelkou anglické literatury

Už v říjnu letošního roku Adele prohlásila, že chce přerušit svou hudební kariéru. Vystoupení v Las Vegas se mělo uskutečnit už v lednu tohoto roku, ale její tým zasáhl covid, a tak musela sérii koncertů nazvanou Víkendy s Adele v Las Vegas přesunout na konec roku. Ovšem po posledním koncertu si chce prý od zpívání odpočinout. Ráda by zapracovala na svém velkém snu. „Chtěla bych získat titul z anglické literatury,“ prohlásila v jednom z rozhovorů čtyřiatřicetiletá zpěvačka. Zároveň se nechala slyšet, že kdyby nebyla zpěvačkou, určitě by se stala učitelkou anglické literatury. Kdo by se ale snad těšil na to, že bude možné zpěvačku potkávat v některém z univerzitních kampusů a sedět s ní v jedné aule, ten má smůlu. Adele bude studovat dálkově, respektive online.

Adele na prvním ze série koncertů v Las Vegas

Poslední klip, nebo dobrý marketingový tah?

Koncem října rovněž spatřil světlo světa její nový videoklip k songu I Drink Wine, v němž pluje v elegantní honosné róbě po řece a rozjímá nad životem se sklenkou vína v ruce. Evidentně to byl její poslední klip na hodně dlouhou dobu. Jakmile dostuduje, možná se skutečně dá na dráhu učitelky. Anebo kouzelnice, neboť v Las Vegas předvedla, že talent na to rozhodně má. Uvidíme, kdy Adele vytáhne své další eso z rukávu, jak to ostatně mívá ve zvyku.

Dvakrát rozvedená a těhotná Kaley Cuoco už se vdávat nechce: Možná ale brzy změní názor

Michaela Dočkalová / 06. 12. 2022

Kaia Gerber, Maya Hawke či Lily Collins: Dcery slavných mají našlápnuto své rodiče překonat

Andrea Machajdíková / 05. 12. 2022

Zdroj: washingtonpost.com, mirror.co.uk
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM