Hudba na prvním místě / Music First /
Celý playlist
VIP

Polepšená Lindsay Lohan po návratu na scénu marně vyhlíží úspěch: Nastane zlom díky pokračování 20 let starého hitu?

Avatar photo Michaela Dočkalová
08. 12. 2022

Téměř dvacet let poté, co si společně s Jamie Lee Curtis zahrála v celosvětově úspěšné komedii Mezi námi děvčaty, se mluví o tom, že bude mít tento hollywoodský filmový hit své pokračování. Ale radovat se by bylo předčasné. U Lindsay Lohan si nikdo nemůže být ničím jistý.

Mezi námi děvčaty (Freaky Friday) je komedie z roku 2003, která byla nadmíru dobře hodnocena nejenom diváky, ale i filmovými kritiky. Film se stal kasovním trhákem a vydělal téměř 161 milionů dolarů. Kdo by si také nepamatoval příběh o tom, jak si matka s dcerou vymění role, po čemž následuje jedna komická situace za druhou. Šestatřicetiletá Lindsay Lohan chce pokračováním filmu uzavřít jakýsi pomyslný kruh, jelikož má za to, že by si příběh zasloužil celkové rozuzlení. Mnohem víc však touží po zopakování 19 let starého úspěchu a chce se dostat zpátky na svůj herecký vrchol.

Kaia Gerber, Maya Hawke či Lily Collins: Dcery slavných mají našlápnuto své rodiče překonat

Andrea Machajdíková / 05. 12. 2022

Nezvládla rychlý vzestup

Z vrcholu se totiž před pár lety sama sesadila. Žila velmi zhýralým životem, nevyhnuly se jí ani potyčky se zákonem. Prvním velkým skandálem si prošla v roce 2007, kdy ji policie zatkla za řízení pod vlivem alkoholu. Alkohol však nebyl jejím jediným nejlepším přítelem a zároveň nepřítelem v jednom. Bojovala i s drogami a právě během roku 2007 absolvovala hned pět pobytů v protialkoholních léčebnách. Celkem zde strávila 250 dní! Příliš jí to ale nepomohlo. Soudem nařízenou léčbu porušovala a několikrát na ni byl za tento prohřešek vydán zatykač. Na soudní přelíčení chodila, jen když se jí chtělo. A většinou se jí samozřejmě nechtělo.

Policejní fotka Lindsay Lohan z roku 2007

Z průšvihu do průšvihu

V červenci 2010 nastoupila k výkonu trestu. Za mřížemi ovšem pobyla jednom čtrnáct dní, poté opět putovala na léčení. Během následujících tří let dál užívala drogy a vydatně popíjela. V lednu 2011 ji policie vyšetřovala za údajnou krádež drahého náhrdelníku v klenotnictví v Benátkách. Nakonec se ukázalo, že ho Lindsay skutečně odcizila a soud jí nařídil veřejně prospěšné práce. V roce 2014 přišel další velký skandál. Herečka zveřejnila sáhodlouhý seznam svých slavných (a hlavně do té doby tajných) milenců. Nechyběla mezi nimi taková jména jako Justine Timberlake, Colin Farrell, Zac Efron nebo Joaquin Phoenix. To spustilo obrovskou lavinu emocí a nevole, a to zejména u těch pánů, kteří v době, kdy údajně měli mít s herečkou poměr, byli zadaní. Lindsay Lohan se pravděpodobně rázem stala jednou z nejnenáviděnějších osob v Hollywoodu.

Vzala si kuvajtského bankéře

Není divu, že na hraní neměla příliš času. Když zrovna neseděla ve vazbě, v protialkoholní léčebně nebo se neskrývala před světem jiným způsobem, starala se o to, aby o ní mluvil celý svět. Velký zlom ale nastal poté, co se v červenci letošního roku provdala za kuvajtského bankéře Badera Shammase. „Jsem ta nejšťastnější žena na světě,“ napsala pod první manželský snímek zveřejněný na sociálních sítích. Od té doby podle všeho seká latinu a drogám i alkoholu se vyhýbá obloukem.

Čekání na úspěch

Přestože na Netflixu mohou diváci vidět její nejnovější film Vánoce na spadnutí (Falling For Christmas), příliš pozitivních reakcí se herečka za tuto romantickou komedii nedočkala. Proto čím dál urputněji věří, že pokračování komedie se svou filmovou matkou Jamie Lee Curtis jí vytoužený úspěch konečně přinese a vrátí ji na místo, kam patří. Tam, kde bývala předtím, než se ponořila do světa drog a skandálů.

Soukromé životy dětských hvězd veselé nebyly. Kdo skončil za mřížemi a kdo v léčebně?

Karin Šnýdrová / 01. 06. 2022

Dvakrát rozvedená a těhotná Kaley Cuoco už se vdávat nechce: Možná ale brzy změní názor

Michaela Dočkalová / 06. 12. 2022

Zdroj: www.mirror.co.uk, www.cnn.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM