Ranní klub /
Celý playlist
VIP

Dvakrát rozvedená a těhotná Kaley Cuoco už se vdávat nechce: Možná ale brzy změní názor

Avatar photo Michaela Dočkalová
06. 12. 2022

Herečka Kaley Cuoco, která se proslavila díky seriálu Teorie velkého třesku, se nechala slyšet, že už se nikdy nevdá. Jenže to bylo ještě předtím, než ohlásila, že čeká dítě s hercem Tomem Pelphreyem. Změní teď svůj názor?

Randili spolu sotva pár měsíců, když sedmatřicetiletá Kaley Cuoco oznámila, že je těhotná a čeká s hercem známým ze seriálu Ozark prvního potomka. Svůj vztah odhalili teprve v květnu letošního roku, ale už teď se těší z toho, že se jim na začátku roku 2023 narodí dcera. Ještě v dubnu přitom Kaley Cuoco v rozhovoru pro magazín Glamour odhodlaně tvrdila, že vdávat se už nikdy nebude a ve vztazích bude mnohem opatrnější. Plán jí ale tak úplně nevyšel. Prošla si už dvěma rozvody a ten třetí prý riskovat nechce. S příchodem miminka se ale nejspíš leccos změní a na své předchozí partnerské i manželské zkušenosti ráda rychle zapomene.

Kaia Gerber, Maya Hawke či Lily Collins: Dcery slavných mají našlápnuto své rodiče překonat

Andrea Machajdíková / 05. 12. 2022

Dvě nevydařená manželství

Když natáčela seriál Teorie velkého třesku, randila se svým seriálovým kolegou Johnnym Galeckim, který ztvárňoval Leonarda Hofstadtera. Toho následně vystřídal producent videoher Josh Resnik. S ním se Cuoco dokonce zasnoubila, ale zase zásnuby zrušila. Dalším v řadě byl tenista Ryan Sweeting. I od něj si vzala zásnubní prstýnek a ještě téhož roku si ho vzala. Manželství jim vydrželo necelé dva roky. Od května roku 2016 byli oba zase svobodní. Jejím druhým manželem se stal v roce 2018 profesionální jezdec na koních a dolarový miliardář Karl Cook. Ale ani tentokrát to nejspíš nebylo šťastné rozhodnutí, protože se v červnu 2022 rozvedli. Kaley později přiznala, že jí rozvod přivodil deprese. Netušila, co dělat, a nevěřila, že vůbec někdy potká muže, který ji bude skutečně milovat a s nímž konečně založí rodinu. „Nejsem člověk, který by chtěl být sám. Potřebuji si ujasnit priority, ale už teď vím, že se chci změnit, že chci být lepší,“ svěřila se v nedávném rozhovoru.

Kaley se svým druhým manželem, jezdcem na koních Karlem Cookem

Rostliny, psi a pak děti

O miminku snila už několik let. Jakožto vášnivá milovnice zvířat věřila, že by zvládla péči o dítě stejně dobře jako péči o zvířata. „Myslím, že když se dokážete postarat o rostlinu, zvládnete se postarat i o psa. A pak už můžete mít klidně dítě,“ uvedla v roce 2014 pro zpravodajský magazín E! News. Na roli matky se připravuje už dlouho a v příštím roce si ji konečně vyzkouší naostro. A možná se fanoušci dočkají i třetí svatby. Vždyť staré dobré rčení praví „do třetice všeho dobrého“. 

Bulvární novináři ulovili Kaley s těhotenským bříškem v doprovodu partnera Toma Pelphreye

Překvapení? Dost možná! Kaley Cuoco čeká dítě s partnerem, se kterým je teprve od dubna

Denisa Grofová / 12. 10. 2022

Babyboom slavných: Přírůstek do rodiny očekávají Blake Lively a Ryan Reynolds, Kelly Osbourne i frontman Maroon 5

Denisa Grofová / 10. 10. 2022

Zdroj: www.usmagazine.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM