Ranní klub /
Celý playlist
VIP

Nejsou jen kolegové: Jennifer Aniston a Adam Sandler k sobě mají blíž, než si všichni mysleli

Avatar photo Michaela Dočkalová
06. 09. 2023

Co mají společného herečka Jennifer Aniston a její kolega Adam Sandler? Nejspíš víc, než si kdo myslel. Jsou si velmi blízcí, což ostatně dokazuje i fakt, že Adam posílá Jennifer květiny každý rok na Den matek. Ještě donedávna ale byla všem tato skutečnost utajena.

Nový seriál Eliška a Damián dostává na sítích naloženo: Emma Smetana je opět hrdinkou memů

Carlito Brigante / 05. 09. 2023

Znají se už desítky let

Adamovo sladké gesto Jennifer odhalila teprve před pár dny v rozhovoru pro Wall Street Journal. Ti dva nejsou jen obyčejní kolegové, kteří si spolu zahráli například v romantické komedii Zkus mě rozesmát z roku 2011 nebo v krimi komedii Vražda na jachtě či v jejím pokračování Vražda v Paříži. Skvěle si rozumí před kamerou i v soukromém životě, a to už od chvíle, kdy se poprvé setkali v Los Angeles. To jim bylo něco málo přes 20 let.

Kolegové a přátelé v jednom

Teď už svět zná pravdu

Zatímco Adam Sandler a jeho manželka Jackie společně vychovávají dcery Sadie a Sunny, Jennifer zůstalo mateřství odepřeno. Své problémy s plodností však poprvé odhalila až loni. Magazínu Allure řekla, že se snažila otěhotnět dlouhá léta, ale nepodařilo se jí to. „Kdybych si tím neprošla, nikdy bych se nestala tím, kým jsem se měla stát,“ sdílela svou myšlenku v listopadu 2022. Zkoušela všemožné „zaručené“ recepty, jak otěhotnět, dokonce pila i speciální čínské čaje. Všechny její pokusy však byly marné. „Kdyby mi někdo kdysi řekl, abych si nechala zmrazit vajíčka, všechno by bylo jinak,“ prohlásila. Ale podle jejích vlastních slov už loď odplula. Teď je konečně smířená s tím, že se jí zkrátka všechna životní přání vyplnit nemohou. A tak se rozhodla svůj příběh sdílet také s ostatními.

Ošklivé pomluvy se nezakládaly na pravdě

Když byla v letech 2000 až 2005 provdána za Brada Pitta, všichni čekali na chvíli, kdy se stanou rodiči. To se ale nestalo. A nestalo se tak ani s Justinem Therouxem, s nímž byla v manželském svazku od roku 2015 do roku 2017. Musela však dlouhá léta čelit mnohým spekulacím. Když se rozcházela s Bradem, říkalo se o ní, že ji opustil kvůli jejímu extrémnímu sobectví a touze po slávě, zatímco on toužil po dítěti. Dnes už všichni vědí, že to bylo jinak. Na zlé a absolutně scestné spekulace se Jennifer dodnes snaží zapomenout.

Ač to někdy může působit i jinak, Adam a Jennifer vždy byli jen přátelé

Kamarád na život a na smrt

Ale Adam Sandler nezapomíná. A právě proto jí každý rok společně se svou ženou posílá květiny. Ty pro ni mají být nejenom útěchou, ale také připomínkou toho, že kolem sebe má skvělé přátelé, kteří vždycky budou stát při ní. Den matek je pro ni symbolickým dnem, který si nemusejí připomínat jenom matky, ale i ty ženy, které se matkami stát chtěly, ale osud jim toto štěstí nedopřál.

Užijí si spolu legraci

Jennifer a Adam jsou veselá dvojka nejenom při natáčení, rádi se pošťuchují i v soukromí a dokonce se neváhají pochlubit detaily z natáčení. Kdysi třeba prozradili, jak trapná pro ně byla líbací scéna z jejich nejnovějšího snímku Vražda v Paříži. Adam svou kamarádku prosil, aby při scéně nechala zavřená ústa, ona po něm zase chtěla, aby si před onou scénou změkčil vousy olejíčkem. I jejich přátelé se shodují na tom, že se s nimi nikdy nenudí.

Adam Sandler dostal novináře do varu: Vyvedl do společnosti manželku, jinak drží rodinu stranou zájmu

Michaela Dočkalová / 18. 04. 2023

Jennifer Aniston slaví narozeniny: V 54 letech vypadá lépe než ve dvaceti

Karin Šnýdrová / 11. 02. 2023

Zdroje: pagesix.com, csfd.cz

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM