Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Nejlepší knírači: Vypadá Jaromír Jágr, Jiří Langmajer nebo Vojta Kotek lépe s knírem, nebo bez něj?

Avatar photo Michaela Dočkalová
30. 11. 2022

Tradiční Movember, tedy měsíc, který má upozornit na důležitost prevence rakoviny prostaty, je pro letošek minulostí. Mají ženy raději kníraté, nebo dohladka oholené muže? Statistiky údajně napovídají tomu, že konzervativní ženy dávají přednost kníračům a vousáčům, zatímco ženy pokrokové a moderní jsou raději, když jsou muži oholení. A jak vypadají české celebrity, když změní image?

Líbí se vám populární Češi více s knírem, nebo bez něj?

Třetí díl nevznikl z dojemného důvodu, Festera byste nepoznali a Morticia je pořád kost: Addams Family po 30 letech

Kristýna Ševčíková / 25. 11. 2022

Jan Révai

Všichni si ho samozřejmě pamatujeme z filmového muzikálu Rebelové, kde si zahrál záhadného cizince Šimona, který se zamiluje do půvabné Zuzany Norisové alias Terezy. Tehdy se ovšem psal rok 2001. Od té doby Jan Révai změnil podobu hned několikrát. Například v televizním seriálu Gympl s (r)učením omezeným ztvárnil kníratého a svérázného tělocvikáře Aleše Nezvala.

Sluší Janu Révaiovi více knír, nebo aktuální plnovous?

Jaromír Jágr

V začátcích své hokejové kariéry proslul hlavně svým účesem. Kdo měl podobný, říkalo se, že je ostříhaný „na Jágra“. Kudrnaté delší či kratší vlasy ale nejsou to jediné, co na něm jeho fanynky oceňovaly. Často je upoutával i knír nebo třídenní strniště. Zatímco v posledních letech vizáž příliš nemění, bývaly doby, kdy knír nebo vousy střídal za vyholenou tvář jako na běžícím pásu. Co je u něj atraktivnější, musíte posoudit sami.

Jaromír Jágr se stylovým motorkářským knírem a jeho současná podoba

Tomáš Klus

U Tomáše Kluse lze téměř se stoprocentní jistotou tvrdit, že knír a strniště mu dodávají na mužnosti. Co ale preferuje jeho žena Tamara? Ta nejspíš na manželovi oceňuje zcela jiné věci než jen vzhled. 

Tomáš Klus si na image nijak zvlášť nepotrpí

Pavel Zedníček

Knír je jeho poznávacím znamením už od roku 1979, kdy zazářil v československé komedii Causa Králík. Pavel Zedníček se svým vzhledem nerad experimentuje, a tak když před lety na chvíli knír shodil, skoro nikdo ho nepoznal. 

Legendárního Čmaňu jsme si bez kníru neuměli představit, nakonec jsme ho málem nepoznali

Jiří Langmajer

Vždycky byl a bude idolem žen. K tomu mu dozajista pomohly i role proutníků, které často zosobňoval ve filmech i v seriálech. Otázkou je, jestli mu to sluší více s holými tvářemi, knírem, nebo s aktuálním strništěm. U Jiřího Langmajera má všechno něco do sebe.

Jiří Langmajer se proslavil jako holobrádek, poslední dobou jej zdobí strniště

Vojta Kotek

V roce 2012 byl některými českými médii označen za Knírače roku. Pravda je, že když Vojta Kotek žádný knír nemá, vypadá i ve svých čtyřiatřiceti letech stále jako nevyzrálý teenager, kterého si zahrál například v komediích Rafťáci, Snowboaďáci nebo v seriálu Pojišťovna štěstí. Knír nebo bradka mu skutečně dodávají na mužnosti.

Vojta Kotek se knírem ozdobil pro roli ve filmu Vlastníci, do série Marie Terezie ale musel veškeré vousy shodit

Všechno o letošním Movemberu v rozhovoru na Expres FM prozradil urolog Roman Zachoval

Další díly (964)

Bez výstřihu ani ránu! Salma Hayek své přednosti ráda ukazuje. Kdo další to má stejně?

Andrea Machajdíková / 25. 11. 2022

Polepšený rapl Fury, demoliční koule Tyson i mistr skandálů Fenin: Sportovní hvězdy, které porazily vlastní démony

Carlito Brigante / 28. 11. 2022

Zdroj informací: csfd.cz
Zdroj fotografií: Profimedia a CinemArt  

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM