Sunday Night Cream /
Celý playlist
VIP

Kutil Arnold, Ozzy s margarínem a Kim Kardashian na veřejných toaletách: Překvapivé spolupráce slavných tváří

Avatar photo Michaela Dočkalová
07. 11. 2023

Že celebrity vydělávají nejrůznějšími způsoby, je známo. Někdo hraje, jiný zpívá a kromě toho také skoro všichni uzavírají spolupráce s firmami a značkami všeho druhu. Které spolupráce ale byly a stále jsou opravdu nečekané?

Krásná, talentovaná a šťastná: Oslavenkyni Julii Roberts se daří v lásce i práci

Michaela Dočkalová / 28. 10. 2023

Arnold Schwarzenegger a nářadí 

Herec, kulturista a také politik Arnold Schwarzennger se proslavil v 80. letech hlavně jako Terminátor nebo Barbar Conan. Svou image pořádného drsňáka si drží dodnes. A obchodní řetěz Lidl jeho pověsti využil a nabídl mu spolupráci při propagaci privátní značky nářadí Parkside. A tak aktuálně dělá reklamu na vrtačky, pily a další kutilské a zahradní náčiní. Jen při tom drsně vůbec nepůsobí.

Pečivo, ovoce a jeden sportovní klub, prosím aneb Slavní, kteří si koupili fotbalový tým či stáj Formule 1

Carlito Brigante / 10. 10. 2023

Brad Pitt a chipsy

Dnes si ho dokážeme spojit jenom s luxusními značkami. V dřívějších dobách, kdy ještě nebyl tak velkou hvězdou, ovšem spolupracoval i se zcela běžnými značkami, třeba s firmou, která vyrábí asi nejznámější bramborové lupínky na světě. Sklidil obrovský úspěch, hlavně mezi ženami, protože nic v té době nebylo víc sexy než napůl vysvlečený mladý Brad Pitt.

Brad Pitt začal prodávat kosmetiku z vlastních hroznů

Barbara Hacsi / 03. 10. 2022

Penélope Cruz a herní konzole

Nintendo je oblíbenou herní konzolí a zřejmě si ji zamilovaly také herečka Penélope Cruz a její sestra Mónica. V jedné z reklam hrají hru 3DS Animal Crossing: New Leaf. Španělská herečka se ovšem objevila hned v několika reklamách pro Nintendo a dokonce se neváhala obléknout jako Mario, aby propagovala New Super Mario Bros.

Ozzy Osbourne a margarín 

Britská televizní reklama lákala na náhražku másla s pomocí zpěváka Ozzyho Osbourna. Bizarní reklama na margarín I Can’t Believe It’s Not Butter nenechala diváky chladnými. Když se v roce 2006 reklama objevila v televizi, zpěvákovi fanoušci nevěřili tomu, že je to skutečně on. Ale byl to on a reklama svůj účel skutečně splnila.

Paris Hilton a hamburger

Jen těžko si dokážeme představit, že se Paris Hilton ráda stravuje ve fastfoodech. Přesto si neodpustila spolupráci s řetězcem Carl’s Jr., který má ve své nabídce mimo jiné také hamburgery. A tak jsme mohli dědičku hotelového impéria vidět spoře oděnou, jak umývá auto spoustou vody s ještě větším množstvím pěny a zakousává se při tom do obřího hamburgeru. Tehdy se psal rok 2005 a šlo o reklamu na dnešní poměry přehnaně sexistickou. Paris se na hamburger tvářila velmi vyzývavě, takže to spíš vypadalo, že s ním chce mít intimní poměr, než že by ho chtěla doopravdy sníst.

Z královny večírků matkou na plný úvazek: Paris Hilton nechala svou divokou minulost za sebou

Michaela Dočkalová / 02. 11. 2023

Kim Kardashian a toalety

I Kim dělala reklamu hamburgerům Carl’s, ale to rozhodně není tak zajímavé. Nikdy se totiž netajila tím, že hamburgery zbožňuje. Daleko zajímavější je fakt, že spolupracovala i s firmou vyrábějící toaletní papír. Hvězda reality show ještě předtím, než se stala slavnou, přijala nabídku společnosti Charmin a propagovala toaletní papír a nové veřejné toalety na Times Square. I takový je život.

K Drew Barrymore pro levné brýle, k Alonsovi pro tričko, k DeNirovi na večeři: Slavné tváře a jejich úspěšné podnikání

Kristýna Ševčíková / 15. 07. 2022

Nemovitosti, oblečení, grily: Sportovní hvězdy, které po konci aktivní kariéry dobře zasadily a teď sklízí miliony

Carlito Brigante / 25. 02. 2023

Podnikáním už prodělala stamiliony: Victoria Beckham věří na zázrak, zatím ji dotuje manžel

Michaela Dočkalová / 19. 04. 2023

Zdroj: the-sun.com, usatoday.com, thesun.co-uk, cracked.com, complex.com, dailymail.co.uk

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM